Nokia 6630 za LG KU800 + 150zl doplata oplaca się?

(Daro:)) #1

Moj kolega ma nowego LG KU800 bez simlocka, gwarancja, komplet i chce zamiany z niego na moja Nokia 6630 komplet + dopłacić 150zl opłaca mi się?

Dane techniczne

http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?ac ... l=NOTHING#

(Sebos99) #2

a twoja nokia 6630 jest też nowa? kto ma dopłacić te 150 ty czy on? co do telefonów to zabaweczką od Lg szkoda sobie głowę zawracać. nokia 6630 to jeden z najlepszych telefonów jakie powstały, sprawdzony symbian. nie warto go oddawać

(Daro:)) #3

Moja nokia nie jest nowa, ale wygląda jak nówka mało używana, oczywiście ja mam dopłacić 150zl, ale nie zamieniam się ponieważ czytałem na temat tego telefonu, mało trzyma bateria do 2 dni, podświetlenie wysiada i kilka jeszcze wad.

(~~Freedom~~) #4

Lol, 6630 to staroć, do tegoż ceglasta :wink:

KU800 to nowy model, moja siostra go ma.

Świetny, klawisze ładnie chodzą, ładny aparat, ładnie gra muzykę, ogólnie fajny fonik i świetnie wyglądający.

Prestiżowy, stylowy, czego chcieć więcej? :wink:

Ja jak wybieram telefony to stawiam na wygląd/styl.

Po co mi smartphone? Do szpanu przed kumplami? Lol.

Symbian ma tendencję do zawieszania się i chodzi ciężko. (wiem bo mąż siostry ma N73 a kolega n6670)

(Sebos99) #5

a ja miałem trzy lata i nigdy mi się nie zawiesił. cuda? co według ciebie świadczy o tym, że KU800 jest jak to ty określiłeś

??

(~~Freedom~~) #6

To, że superowo wygląda, czerwone podświetlenie bardzo ładnie komponuje się z czarną obudową.

A nie jak 6630 "cegła" bez wyglądu.

(Raiden77) #7

Nie bierz LG. Muzyka ma tendencje do zacinania, i ten dotykowy panel... przypadkowe dotkniecie (nawet w kieszeni) aktywuje ich funkcje.

Ładny wygląd ma się nijak do funkcjonalności.

BTW dla telefonów komórkowych jest specjalny dział...

(Sebos99) #8

i to jest prestiż wg ciebie? bez komentarza. wogóle o prestiżu obu marek nie ma co dyskutować, bo to inna liga. lg dla mnie jest zabaweczką dla dzieciaka

(Krzysieek88) #9

:spoko:

(~~Freedom~~) #10

Ech...

Skoro tak uważasz mistrzu...

A miałeś w ogóle kiedyś LG? Czy mówisz bo po prostu lubisz Nokię?

A szczególnie Nokie z symbianem :-/

(Krzysieek88) #11

Tak właśnie uważam ;]

Mam złe doświadczenia związane z pseudo-telefonami firmy LG ;]

To że jako-tako wyglądają nijak się ma do jakości.

Ta firma niech się zajmie produkowaniem tego na czym się zna najlepiej.

A produkcję telefonów niech zostawi fachowcom.

(Daro:)) #12

Trochę napisaliście odpowiedzi, i powiem tak ze N6630 zostaje u mnie ponieważ jestem bardzo zadowolony z niej :slight_smile: Symbian to bardzo dobra rzecz :slight_smile: Playery DivX, Ogg, i no i gry to po prostu wypas, zdjęcia też dobre czego chcieć więcej :?: N6630 nie jest "cegłą" tez jest fajna z wyglądu mi się podoba (najchętniej bym zamienił N6630 na 9500 :slight_smile: z dopłatą to jest dla mnie najlepsza Nokia i to jest super telefon :slight_smile: albo na N70 tez dopłatą)

Czytałem na temat LG i jest wady to bateria słabo trzyma, i mam problemy z tym podświetleniem klawiszy dotykowych i jeszcze inne wady.

Ta jeszcze mam dopłacić 150zl do niego hehe dobre :!:

N6630 The Best :!:

Dzięki za odpowiedzi, można zamknąć posta.

Pozdro.

(~~Freedom~~) #13

Teoretycznie powinieneś do niego dopłacić, bo twój fon nie jest nowy (swój wiek pewnie ma) a LG jest nowiutki, to też fakt.

Czytałeś na forum Nokii? :wink:

Może bateria LG trzyma krócej niż w Nokii, ale z podświetleniem klawiszy nie ma żadnych problemów.

(Daro:)) #14

Tak czytałem wypowiedzi co maja ten telefon.

Nie ma motywów

A co do pytania Czytałeś na forum Nokii? to o co chodzi

(~~Freedom~~) #15

No i co, że nie ma motywów?

Najważniejsza rzecz na świecie dla ciebie to motyw? Lol.

Hehe, dobre.

Na forum Nokii dwie osoby mają LG KU800 i do tego wadliwe i one Ci mówią "zostaw Nokię"? :wink:

Wejdź na jakieś porządne forum.

(Sebos99) #16

dyskusja zmierza w złą stronę. odchodzicie od tematu. porównujemy tu konkretną sytuację. telefon nowy z używanym plus dopłata. a nie marki LG i nokia. oba telefony są przeznaczone dla zupełnie innej grupy klientów :slight_smile:

(~~Freedom~~) #17

I wg mnie to najlepsze podsumowanie tematu.

Zaraz by były kłótnie itp. :smiley: XD

Nokia - wielofunkcyjny kombajn, wyglądający jak cegła

LG - stylowy i prestiżowo wyglądający fon, nie ma Symbiana więc nie jest wielofunkcyjnym kombajnem

wybór należy do ciebie