Nokia 6630

mam tel nokie 6630 i mam dylemat bo ma simloka a jest on z angli kto zna stronke gzdzie mozna sciagnac programek do sciagniecia snima z tego modelu. pytalem sie w 4rech komisach to gadali mi ze nieda rady z sciagnieciem sima :cry: a co najlepsze dowiedzialem sie ze jest niby mozliwoszc sciagniecia w poznaniu :o a ja jestem z opola

http://www.unlock.fr.pl/ -zobacz tam,twierdzą że potrafią… , ale po przeczytaniu kilku forów,nie robiłbym sobie wielkich nadzieji… :lol:

To może zajrzyj tu:

http://simlock.neostrada.info/

Bardzo niewielkie szanse na zdjęcie z tego modelu simlocka. Problem jest taki, że kod zabezpieczający jest generowany w sposób losowy i żadna próba jego odgadnięcia na podstawie IMEI nic tu nie da. Ci, którzy proponują Ci zaglądanie na jakieś strony z kalkulatorami piszą bzdury. To nie jest telefon typu DECT3 czy DECT4 a BB5. To zupełnie nowa platforma i zupełnie inne sposoby zabezpieczania. Proponuję szybko się pozbyć tego modelu i nie tracić czasu na bezowocne poszukiwania

Z tego modelu nie da się ściągnąć simlocka, można tylko podmienić płytke. Koszt 400-500zł

a jest mozliwosc sciagniecia sima za granicom jak tak to w jakim

simlocka raczej nie zdejmiesz, zalany scalak na plytce tak jak to juz kiedys robili ze starszymi modelami w ktorych zalewali um by nie zmieniac imei

jedynie podmiana softu na twisterze moze pomoc

W Serbi u Dejana :slight_smile:

niewiesz ile musial bym zaplacic za takom przyjemnosc (sima) bo slyszalem ze ok 400pln :o

ogolnie sim-locka mozna zdjac w kazdej sieci po skonczeniu umowy

jest to kwota w granicach 500-600 zlotych (zalezy od operatora)

pytanie tylko czy po ściągnięciu simlocka lub ewentualnym wgraniu nowego softu będą działały wszystkie funkcje. Kumpel miał NEC-a 616 i połowa funkcji nie działała…

Nie ściągniesz i już, a wgranie nowego softu w tym nie pomoże :stuck_out_tongue:

hej wpisalem do nokia free unlok codes calculator v3.00 imie tel itd co sie zdziwilem wyskoczyly mi kody do sciagniecia sima tylko teraz sie zastanawiam czy po wpisaniu sciagne sima czy jaki h… sie stanie albo nic sie nie stanie

Nic się nie stanie. Po wprowadzeniu kodu pojawi się napis “wrong code”

Naprawdę nie ma sensu kombinować. Nie da się i już