Nokia 6680 Aparat

Witam wszystkich!

Mam taki problem.Mianowicie 1 rok temu kupilem nokie 6680 z anglii.Po 6 miesiacach wyjalem telefon z szafki.Chcialem wykonac zdjecie tylnim aparatem i pokazal sie komunikat: open camera lens cover. Nie wiem co sie z nim stalo … simlocka mam zdjetego wszystko chodzi gites ale aparat nie … nie wiem jaka moze byc przyczyna moze wy sie spotkaliscie z takim czyms … ??

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam Beniek!!

Witam , telefon każe Ci otworzyć zasłonę obiektywu . Jeśli masz ją otwartą to przypuszczam , że czujnik - mikro styk nie działa .

Zgadza się, styk może działa, ale po takim okresie nie używania mógł sie zabrudzić. Zdejmij tylny panel i zeskrob ze styków to co tam jest i wyczyść spirytusem.

Postaram sie tto zrobic … ale jezeli nie pomoze … to ile takie cos moze kosztowac … tzn naprawa … ?

Złączono Posta : 09.08.2007 (Czw) 17:03

tylko zbytnio nie wiem jak sie sciaga tylni panel … nie chce nic rozwalic czy polamac … moze zaniose go do serwisu … zgarna z 30 zeta i mi zrobia. Jak myslicie?

Złączono Posta : 11.08.2007 (Sob) 10:05

Zrobilem tak jak mi poradziliscie … wyczyscilem i na poczatku stracilem nadzieje … bylo to samo … przy zakladaniu panela … nagle lampa blyskowa migla … :lol:. Wszystko dziala :slight_smile: :smiley: Aparat cacy :mrgreen:

Dziekuje i pozdrawiam.