Nokia 6680

Witam.

W niedalekiej przyszłości mam zamiar sobie kupić Nokie 6680, tylko nie jeste jeszcze na 100% zdecydowany. Jaki według was jest ten telefon ? Jest on godny polecenia ? Jakie robi zdjęcia i jaki ma ekran?

Z góry thx za odp.

http://www.nokia.pl

Axaronowi chodzi raczej o odczucia ze strony użytkownika, a nie nałogowego czytelnika witryny producenta.

Wszystko zależy od tego jakiego telefonu używasz teraz, bowiem może to różnicować Twoje wrażenia, przy pierwszym kontakcie z Nokią 6680. Jeżeli teraz masz telefon o słabych możliwościach, na pewno poczujesz dużą różnicę. Ja w przyszłym tygodniu zmieniam Nokię 6600 na 6680 i dopiero wtedy moja opinia nabierze moc obiektywnej, tymbardziej, że oba telefony są bardzo do siebie podobne, a różnice opierają się głównie na detalach, w sumie nieprzydatnych normalnemu użytkownikowi telefonu komórkowego. Oczywiście niezwłocznie podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami.

Teraz mam SE T610

troche odkop ale od tygodnia mam 6680 i jedyna co mnie denerwuje, to ta klapka z tylu tego aparatu… ale ma UMTS ktory mi sie bardzo przydaje, bardzo duzo korzystam z interenetu przez GSM (kilka godzin dziennie).