Nokia 6730 - problem z aktualizacją

Od 2 dni posiadam Nokię 6730 c w sieci PLUS.

Mam w niej zainstalowany najnowszy soft - sprawdzałem na stronie producenta jak i nokia pc suite i nokia ovi suite.

I wszystko było by pięknie gdyby nie fakt iż aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie dają mi programy Nokia Pc Suite i Nokia Ovi Suite, musi zostać owy pakiet zaktualizowany również w telefonie.

Odbywa się to na zasadzie aktualizacji (wyskakuje komunikat o potrzebie aktualizacji obsługi nokia pc suite/nokia ovi suite w telefonie) - nigdy nie miałem z tym problemu (w innych modelach Nokii).

Aż do dziś …

31361107.jpg

74800200.jpg

Nic nie wyskakuje do akceptacji w telefonie jak to zawsze miało miejsce.

Dodatkowo sprawdzałem na bata telefonie Nokia 5800 i jest dokładnie to samo … A też ma najnowszy soft. Oba telefony aktualizowaliśmy 2 dni temu.

Szukałem na google i nic nie znalazłem.

Więc może ktoś z was wie jak to zaktualizować ??

Nie korzystam z Ovi Suite, bo aż nadto wystarcza mi Nokia PC Suite, ale czasami problemy z aktualizacją, czy instalacją oprogramowania rozwiązuje wyłączenie na czas tych operacji antywirusa i firewalla.

Też miałem taki problem. Podłącz usb z tylu komputera i spróbuj

Mam to samo z Ovi Suite jak i PC Suite - tylko fotki dałem z Ovi Suite, ale błąd ten sam.

Dodane 20.12.2009 (N) 18:53

Mam podpięty kabel USB (zawsze tak robię aktualizacje-bezpieczniej) z tyłu kompa.

Dodane 20.12.2009 (N) 19:07

OKI działa !!

Dzięki - kabel USB musi być podpięty prosto do USB z płyty głównej.