Nokia 7250i i irda

Witam!

Nie mialem nigdy nokii, wiec pytam, jak moge wyslac z niej zrobione zdjecia na komputer, mam port irdy, i telefon jest wykrywany, ale ciezko mi idzie z menu, jak mam wyslac zdjecia wlasnie tym portem :expressionless:

Daje wyslij, to automatycznie dodaje mi je do wiadomosci sms/mms :expressionless:

Wydaje mi sie ,偶e podczerwie艅 w tej Noki dzia艂a na tej samej zasadzie jak w Noki 6610 i mo偶na wysy艂a膰 przez podczerwie艅 tylko notatki i wizyt贸wki :confused:

  1. musisz mie膰 podczerwie艅 do kompa (chyba masz)

  2. zainstaluj Nokia PCSuite

W艂膮cz w telefonie podczerwie艅. Nic nie musisz wysy艂a膰. Telefon b臋dzie wykrywany jako dodatkowy dysk. Wchodzisz w to i szukasz zdj臋cia i PPM kopiuj (nie zamykaj tylko folderu). No i wybierasz miejsce gdzie ma skopiowa膰. Tak jak w eksploratorze Wklej Wytnij Kopiuj

pobralem jakas wersje dla xp :expressionless: ale cos slabo dziala, xp widzi fon a program niemoze sie podpiac :expressionless:

moglbym poprosic o jeszcze kilka strzegu艂贸w ? ew. dokladny download? tez by byl pomocny chodz mysle, ze progs mam dobry :wink:

Mo偶e m贸g艂by艣 poda膰 wi臋cej szczeg贸艂贸w. Sprawd藕 sterowniki; zainstaluj Nokia PC Suit; w ustawieniach wybierz odpowiedni spos贸b 艂膮czenia(IrDA); jak nie b臋dzie dzia艂a膰 spr贸buj pozmienia膰 pr臋dko艣膰 przesy艂ania dancych.

standardowy program xp, do wymiany plikow lapie telefon, ale ten NokiaSuit niestety niechce zlapac telefonu :expressionless: daje poloczenie za pomoca irdy i nic :expressionless: