Nokia C2 01 - ściszanie dźwięku w grach

Mam problem z wyszukaniem żeby wyciszyć dźwięk w grach w tym telefonie . Niektóre gry narazie te cą są oryginalnie da się wyłączyć dźwięk z menu a niektóre nie mają w menu tej opcji a próba wyciszenia gry klawiszem nawigacyjnym działa ale tylko na ściszanie rozmów telefonicznych a w grach pozwala tylko poruszać się po menu czy w samej grze to jest klawisz funkcyjny kierunek poruszania się naprzykład. Szukałem przyciskając klawisze numeryczne ale nie znalazłem żeby się ściszało może ktoś wie .

Nie masz opcji wyciszenia telefonu?

Menu -> ustawienia -> dźwięki -> dźwięki aplikacji -> ustaw na NIE.

Dzięki Piotrek2255 , . Nie znalazłem narazie przycisku czy sposobu wyciszenia to chociaż można wyłączyć na ten czas dopóki nie znajdzie się możliwości wyciszania. Bo nie ma przycisku jak w sony ericsson z boku. A jak pisałem wyciszanie klawiszem nawigacyjnym działa tylko do rozmów telefonicznych a w grach jest jako funkcyjny.

Możesz też sprawdzić w ustawieniach gry, czy nie ma opcji regulacji głośności. Niektóre gry to mają :slight_smile:

No właśnie sprawdzałem oczywiście i jak pisałem w pierwszym poście że niektóre gry posiadają wybór z dźwiękiem czy bez a inne nie ma opcji i wtedy przydałaby się opcja wyciszania ogólna telefonu a w tym modelu nie widać przycisku odrębnego do głosu a przyciskanie pozostałych klawiszy nie daje efektów wyciszania czy podgłaszania przynajmniej narazie nie udało się znaleźć. A niektóre gry które posiada ten telefon oryginalnie to strasznie głośno gra aż cały telefon drży i to jest irytującei jak narazie zbawieniem jest wyłączenie dźwięku w aplikacjach w ustawieniach telefonu.