Nokia C2- nie włącza się

Telefon nie włącza się. Reaguje na ładowarkę, ale po jej odłączeniu staje się martwy. Zmiana baterii, ładowarki nic nie dała. Na ładowarce także nie da się włączyć. Czy to już koniec?

Możliwe że siadła elektronika. Wizyta w serwisie może wiele wyjaśnić :slight_smile:

Spróbuj wgrać soft.

No właśnie nie wykrywa mi, bo nie da się włączyć.

Jak bateria rozladowana to może komp nie wykryć telefonu.Zostaje serwis i wgranie softu box-m serwisowym.

może wystarczy go zresetować tzw. hard reset czyli trzymaj te guziki przy wyłączony telefonie po kolei wciskaj i trzymaj *, 3, zielona słuchawka, i włącznik poczekaj aż się włączy a jak by co to domyślny kod to 12345 chyba że przestawiałeś kod jak nie pomoże to serwis bo mało prawdopodobne że to soft padł może coś się zjarało

A niby od czego mogło się coś zjarać?Ja obstawiam soft.

Nie działaja adi. To nie soft, dziś byłem na giełdzie i powiedziano mi, że padł procesor po prostu.

A czym to sprawdził na giełdzie?Idz do serwisu i niech spróbują czy telefon łączy sie z boksem serwisowym.

No łączył z takim czymś i nic, i powiedział że to procesor.

Telefon był zalany lub po upadku?

Spadał mi bardzo wiele razy, ale nic się nie działo. Zalany nie był.

Nie działo sie nic do czasu.Można sprobować wygrzać płyte gorącym powietrzem.Ale pewnosci nie ma.