Nokia c3 nie włącza się

Mam ją tygodnie wczoraj rozładowała mi się w dzień, a gdy chciałem ją naładować ona w ogóle nie chce się włączyć ładowarka jest dobra i bateria też bo sprawdzałem u kolegi ma taką samą… :frowning: mam jeszcze na nią gwarancje więc mam nadzieje że mi naprawią tele. Mam z Mix Plusa. Nie wiecie jaka może być przyczyna ? z Góry dzięki :roll:

Zrób twardy reset i spróbuj ponownie. Jak nie pomoże - serwis.

A możesz mi powiedzieć jak to zrobić ? :smiley: bo ja to taki początkujący… Nigdy więcej Noki !

google.com/m?q=nokia+c3+hard+reset&client=ms-opera-mini-android&channel=new

Próbujesz podłączyć telefon do ładowarki i odrazu chcesz uruchomić telefon ? Jeśli tak to podłącz ładowarkę niech się podładuje ok. 5-10 minut i dopiero potem próbuj uruchomić telefon. Bateria musi być choć trochę naładowana inaczej nie uruchomisz (moja nokia oraz samsung żony tak mają).

Właśnie tak ją zostawiłem na parę min. ale niestety nie działa. :? Kurde i jeszcze jedno ja wypróbowałem baterie kolegi z takiej samej noki która była w pełni naładowana a ona nie drgnie… ale dzięki ! :smiley:

Dodane 06.06.2011 (Pn) 12:05

Oddałem ją na gwarancje dzisiaj przyszła odebrałem i to samo ! ;/ Nokia spadła na psy ciekawe czy w ogóle coś sprawdzali… jutro idę oddać jeszcze raz aż do skutku a ja nie to do nich zadzwonię ! Nie wiecie ile kosztuje minuta ? hy :smiley: