Nokia c3 nie włącza się

(Juvejuvejuvejuve) #1

Mam ją tygodnie wczoraj rozładowała mi się w dzień, a gdy chciałem ją naładować ona w ogóle nie chce się włączyć ładowarka jest dobra i bateria też bo sprawdzałem u kolegi ma taką samą...... :frowning: mam jeszcze na nią gwarancje więc mam nadzieje że mi naprawią tele. Mam z Mix Plusa. Nie wiecie jaka może być przyczyna ? z Góry dzięki :roll:

(ra-v) #2

Zrób twardy reset i spróbuj ponownie. Jak nie pomoże - serwis.

(Juvejuvejuvejuve) #3

A możesz mi powiedzieć jak to zrobić ? :smiley: bo ja to taki początkujący....... Nigdy więcej Noki !

(ra-v) #4
google.com/m?q=nokia+c3+hard+reset&client=ms-opera-mini-android&channel=new

(fiero) #5

Próbujesz podłączyć telefon do ładowarki i odrazu chcesz uruchomić telefon ? Jeśli tak to podłącz ładowarkę niech się podładuje ok. 5-10 minut i dopiero potem próbuj uruchomić telefon. Bateria musi być choć trochę naładowana inaczej nie uruchomisz (moja nokia oraz samsung żony tak mają).

(Juvejuvejuvejuve) #6

Właśnie tak ją zostawiłem na parę min. ale niestety nie działa. :? Kurde i jeszcze jedno ja wypróbowałem baterie kolegi z takiej samej noki która była w pełni naładowana a ona nie drgnie........ ale dzięki ! :smiley:

-- Dodane 06.06.2011 (Pn) 12:05 --

Oddałem ją na gwarancje dzisiaj przyszła odebrałem i to samo ! ;/ Nokia spadła na psy ciekawe czy w ogóle coś sprawdzali.... jutro idę oddać jeszcze raz aż do skutku a ja nie to do nich zadzwonię ! Nie wiecie ile kosztuje minuta ? hy :smiley: