Nokia do 300zł

Witam :wink:

Posiadam nokię n95 8gb i chciałbym kupić jeszcze jeden telefon komórkowy.(nokię)

I mam dylemat którą :wink:

Kwota maks do 300 zł

Zastanawiam się nad nokią E50 .

Może macie inne propozycje byle funkcje były zbliżone do tej nokii.

3500

3110 Classic

3120 Classic

może napisz co wymagasz od drugiego telefonu, czy ma być używany czy nowy?

e50 kupisz do 250 spokojnie, w 300zł kupisz np. 6300 n80 albo n73

A E50 to będzie dobry zakup ?

Wymagania zbliżone do E50

Nowy ,używany ? obojętne oby do 300zł

Czyli? Bo nie wiem czy piszesz o wykonaniu czy o systemie operacyjnym?

:wink: Musi być w miarę wytrzymały i żeby miał podobne bajery do e50

Telefon dość dobrze wykonany, ale klawisze mają skłonności do wycierania się. Często jej użytkownicy marudzą na to zbyt mały litery tekstu, co jest spowodowane dużą rozdzielczością wyświetlacza, a małym rozmiarem fizycznym. Za jej wadę można również uznać brak 3G i kiepski aparat, ale da się to przeżyć.

Mimo wszystko telefon nie jest najgorszy i można go już kupić za ok. 200zł.

Do tej kwoty znajdziesz jeszcze 6300, 5300, z resztą sam sobie przejrzyj http://allegro.pl/4978_nokia.html?id=49 … to=300&p=1

3G jest niepotrzebne bo tylko bateria krócej trzyma, aparat jest dobry w n95. a co do klawiszy to prawda że się wycierają, czcionke można powiększyć… jest kilka sposobów na to jak i aplikacji. e50 ma również taką zaletę że jest telefonem prostym czyt. bez slidera więc problemów z taśmą nie będzie. Do 300 to proponuję E65 co prawda slider ale aparat 2mpx i wifi

Może Tobie, ale są ludzie którzy z tego korzystają i nie mam tu na myśli video rozmów!

a jak się to ma do tematu postu?

to powiedz mi co takiego masz z 3g?

a co do aparatu to ma się to tak że napisałeś “Posiadam nokię n95 8gb i chciałbym kupić jeszcze jeden telefon komórkowy.” więc już masz jeden dobry aparat foto w tel.

sam się plączesz nie on to napisał :expressionless:

tylko napisał to gaga

transfer do 7,2 Mbit/s

nikt nie napisał że telefon ma służyć do internetu, w przeciwnym razie wziąłbym tą funkcję pod uwagę

Nie na temat piszesz, w ogóle nie zrozumiałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi. Kolega pytał o ten model, to mu przedstawiłem plusy i minusy. Koniec tematu z mojej strony.

Ja proponuje Nokie 1209 xD za 77 zl w Media Markt xD i gitara xD pewnie i tak ten bedzie pod inna siecia do pisania esow xD skas to znam