Nokia do 300zł

(Gagol1995) #1

Witam :wink:

Posiadam nokię n95 8gb i chciałbym kupić jeszcze jeden telefon komórkowy.(nokię)

I mam dylemat którą :wink:

Kwota maks do 300 zł

Zastanawiam się nad nokią E50 .

Może macie inne propozycje byle funkcje były zbliżone do tej nokii.

(Konrad93) #2

3500

3110 Classic

3120 Classic

(Marlos) #3

może napisz co wymagasz od drugiego telefonu, czy ma być używany czy nowy?

e50 kupisz do 250 spokojnie, w 300zł kupisz np. 6300 n80 albo n73

(Gagol1995) #4

A E50 to będzie dobry zakup ?

Wymagania zbliżone do E50

Nowy ,używany ? obojętne oby do 300zł

(JUDGE) #5

Czyli? Bo nie wiem czy piszesz o wykonaniu czy o systemie operacyjnym?

(Gagol1995) #6

:wink: Musi być w miarę wytrzymały i żeby miał podobne bajery do e50

(towerone) #7

Telefon dość dobrze wykonany, ale klawisze mają skłonności do wycierania się. Często jej użytkownicy marudzą na to zbyt mały litery tekstu, co jest spowodowane dużą rozdzielczością wyświetlacza, a małym rozmiarem fizycznym. Za jej wadę można również uznać brak 3G i kiepski aparat, ale da się to przeżyć.

Mimo wszystko telefon nie jest najgorszy i można go już kupić za ok. 200zł.

Do tej kwoty znajdziesz jeszcze 6300, 5300, z resztą sam sobie przejrzyj http://allegro.pl/4978_nokia.html?id=49 ... to=300&p=1

(Marlos) #8

3G jest niepotrzebne bo tylko bateria krócej trzyma, aparat jest dobry w n95. a co do klawiszy to prawda że się wycierają, czcionke można powiększyć... jest kilka sposobów na to jak i aplikacji. e50 ma również taką zaletę że jest telefonem prostym czyt. bez slidera więc problemów z taśmą nie będzie. Do 300 to proponuję E65 co prawda slider ale aparat 2mpx i wifi

(towerone) #9

Może Tobie, ale są ludzie którzy z tego korzystają i nie mam tu na myśli video rozmów!

a jak się to ma do tematu postu?

(Marlos) #10

to powiedz mi co takiego masz z 3g?

a co do aparatu to ma się to tak że napisałeś "Posiadam nokię n95 8gb i chciałbym kupić jeszcze jeden telefon komórkowy." więc już masz jeden dobry aparat foto w tel.

(Konrad93) #11

sam się plączesz nie on to napisał :expressionless:

tylko napisał to gaga

(towerone) #12

transfer do 7,2 Mbit/s

(Marlos) #13

nikt nie napisał że telefon ma służyć do internetu, w przeciwnym razie wziąłbym tą funkcję pod uwagę

(towerone) #14

Nie na temat piszesz, w ogóle nie zrozumiałeś mojej wcześniejszej wypowiedzi. Kolega pytał o ten model, to mu przedstawiłem plusy i minusy. Koniec tematu z mojej strony.

(Stasiak Pawel) #15

Ja proponuje Nokie 1209 xD za 77 zl w Media Markt xD i gitara xD pewnie i tak ten bedzie pod inna siecia do pisania esow xD skas to znam