Nokia do 600-650zł

(Olsen92) #1

Witam!

jaka powinienem kupic nokie w taj grupie cenowej?

najwazniejsza dla mnie jak funkcjonalnosc i dosc dobra jakos odtwarzania mp3

a mam jeszcze jedno pytanie...czy jezeli komorka zakupiona w angli jest juz odblokowana to moge wlozyc polska karte sim czy tez bede musial odblokowywac w polsce?

@Pozdrawiam i z gory dzieki

(Niedzwiedz111) #2

może N70 music edition?

(Olsen92) #3

myslalem od n70ME albo noki 6120 ale poczekam na wiecej propozycji:)

(Johnnybravo123) #4

jezeli chodzi o funkcjionalnosc i dobrzy mp3 to polecam sony ericssony ostatnio zmienilem w900i na n95 i to byl wielki blod daremna obsluga slaba jakosc i strasznie sie wiesz oprogramownie

pozdro

(Olsen92) #5

tak naprawde to nie przepadam za SE i wole kupic sobie nokie

@pozdrawiam

(JUDGE) #6

Skoro tylko Nokia wchodzi w grę to:

5300

6120 CLS

Tutaj je sobie porównasz:

http://www.mgsm.pl/compare.xhtml

(Damian963) #7

Nokia 5200,n70

Samsung d900

SONY ERICSSON K550i

(Olsen92) #8

a wy jak mysliscie lepiej wybrac nokie n70ME czy nokie 6120 czy tego samsunga d900(bo ten d900 spodobal mi sie:) )?

(Blazejwitowski) #9

bez 2 zdań 6120

(JUDGE) #10

Odpowiedz sobie na następujące pytania a odpowiedz będzie jasna:

1. Czy będziesz korzystał z dobrodziejstw Symbiana?

2. Czy aparat foto jest dla Ciebie istotny? Jak bardzo?

3. Slider czy block?

Aha, proponuję byś N70 sobie odpuścił - to już troszkę komórka z "ubiegłej epoki" :wink:

I jeszcze jedno - są dwie edycje ww. Samsunga. D900 (bez radia) oraz D900i (z radiem). :slight_smile:

(Olsen92) #11

no wlasnie slyszalem ze ten symbian w noki 6120 jest boski.

a jezeli chodzi o samsunga to sie troszke boje ze monitorek albo klawiatura moga sie chyba zniszczyc. wiec ciagle siee bije powiemdzy samsungiem d900(i) a ta nokia 6120

aa wiecie moze jak jest z odtwarzaniem muzyki w obu modelach(ze sluchawkami i bez)??

(Bigkoras) #12

i szybki. To prawda.

(Olsen92) #13

oki to prawdopodobnie kupie sobie 6120

Dzieki wszystkim za pomoc a zwlaszcza JUDGE :slight_smile:

@Pozdrawiam

(Kamilek9865) #14

bez 2 zdan Nokia 6300

http://allegro.pl/item266521630_nowa_no ... ancji.html

link do telefonu

(Grzesiek82) #15

i ładowanie co dzień

(Suzuki 92) #16

a może nokia 3250 symbian klawisze do obsługi odtwarzacza :mrgreen: no i nie ograniczone możliwości wiadomo symbian

(Krzychuu20) #17

a ja mam akie pytanie odnośnie Nokii 6120.

Jak długo trzyma tam beteria? ja raczej będę tylko pisał SMSy i dzwonił i może trochę się pobawie aparatem ale to krótko. Wytrzymie z 3-4 dni?

Szkoda że 6120 nie ma irdy :wink: zastanawiam się nad tym tele i se w810i i jak na razie przekonuje mnie Nokia bo ma większą pamięć wew, lepsze głośniki, symbian,lepszy wyswietlacz ale ma brak irdy natomiast se ma lepsze słuchawki, wg lepszy wygląd :stuck_out_tongue: ale jak teraz się okaże że baterie w nokii będę musiał ładować co 1-2 dni to wole już SE który trzyma nawet do 5 dni

(Kamilek9865) #18

nie żartuj sobie !!

(JUDGE) #19

Nokia 6300? Chyba jak leży na półce i włączasz ją tylko żeby napisać kilka esesmanów :lol:

Tak się składa, że znam kilku posiadaczy 6300 i nie ma bata - 3,5 dnia to był absolutny max przy możliwie leniwym użytkowaniu.

(system) #20

Hahaha tydzień i nokia 6300 ??? :shock: :shock: :shock: :shock:

posiadam tą nokię i bateria ''trzyma'' mi jeden dzień !!

a więc kolega chyba tej noki nie używa :stuck_out_tongue:

do 650zł polecam nokie 6300 ale musisz koniecznie dokupić sobie baterię :slight_smile:

reszta jest bez zarzutu... telefon na prawdę jest super i nic mu nie brakuje :stuck_out_tongue: