Nokia do 600-700 zł używana

mam takie ostatnie pytanie

jaką nokie można dostać do 600-700 zł max. używaną w miarę dobrym stanie ?

i którą byście polecali ? czy za tę cene da sie już dostać n95 lub n93i ?

Ja osobiście polecam E51, jest to bardzo dobry telefon, sam go posiadam i jestem zadowolony. Ma ten sam procesor co nokia N95 tylko mniej ramu o ok. 30 mb . Za 700 zł kupisz ją w bardzo dobrym stanie. Jest to naprawdę dobry telefon i dodatkowo ma WLAN (WiFI).

za 700zł masz n95 bez problemu :wink: ale uważaj na podróby :wink: obcowałeś kiedyś z symbianem?

Ja też polecam Ci E51 :slight_smile: Bardzo dobry telefon zdaje się że w MM lub EuroRTV jest po 750zł nówka (sam kupiłem).

P.S. Procka ma 370MHz i RAM 80MB :wink: :slight_smile:

W tej cenie możesz mieć nową E51 lub używaną N95. I jak mówił Klopas uważaj na podróbki…

Choć w tej cenie ciężko znaleźć używaną N95 w dobrym stanie… Możesz zastanowić się nad E51 Twój wybór… :wink:

lepiej N95 ale aż tak złe to nie są, wystarczy licytacja albo czasem nawet kup teraz :slight_smile: najlepiej przed kupnem daj linka to powiem czy oryginał czy nie :slight_smile:

No to Nokia 5300. Jest to fajny telefonik, który jest następcą mającego małe błędy 5200. Możesz też dostać też na pewno N95.

5300 :x

weź z takimi poradami …

a co do E51… nie chciałbym go :stuck_out_tongue: nie ma osobno menu jak w każdym symbianie s60 :stuck_out_tongue:

a co do n93i… miałem okazję dostać za 400zł tyle że był kradziony :stuck_out_tongue: