Nokia E50 - opinie i komentarze. Czy Warto Kupić?

na allegro można kupić używaną e50 na gwarancji za 400zł. dziwi mnie dlaczego tak tanio.

Jak ktoś ma ten telefon to niech napise jak sie sprawuje i czy warto kupić. Dzięki

Śmiało kupuj Nokie E50, mam ją od pół roku i mi bateria trzyma 4 dni. Tylko czasami zawiesza sie Symbian :frowning: tylko nie kupuj z sieci Orange bo oni wgrywają swój soft który strasznie muli telefon.

nienie jak już to kupie z plusa bo tam mam teraz telefon. a jak się sprawyje w kontekście odtwarzania muzyki(jakosć mp3) oczywiście dokupiłbym słuchawki stereo albo adapter i zen aurvana…

nie lepiej kupić 6680??

może ma gorszego symbiana ale ten symbian na 6680 chodzi o niebo szybciej niż w e50…

6680 ma UTMS, dłużej trzyma bateria bo ma mniejszy wyświetlacz…

aparat ten sam, i 6680 można zaaktualizować soft do ME i jakość dźwięku będzie lepsza

a jak w każdej E-series dźwięk jest tragiczny…

6680 nie chce. Nie podoba mi sie.

Test telefonu oraz 500 komentarzy:

http://telepolis.pl/artykuly.php?id=209

http://telepolis.pl/telefony.php?id=1001

myślisz że nie czytałem|?

wg mnie lepiej Samsunga Z630, ładniej wygląda chociaż to rzecz gustu, ale ma też lepszy ekran 320x240 oraz internet HSDPA i oczywiscie video, mp3, bluetooth itp. Zobacz sobie wygląd, naprawde ładny design ma :slight_smile: i kosztuje tyle samo na allegro :mrgreen:

Ale Symbiana nie ma.

Lepiej trochę dopłacić i kupić 6120.

Jeśli nie masz pieniędzy to N70 lub 6630.

Kupuj śmiało, bardzo dobra koma czasami sie zawiesza, ale poza tym jest ok

Kupuj śmiało, bardzo dobra koma czasami sie zawiesza, ale poza tym jest ok

Dla mnie E50 jest taka sobie :expressionless: Kumpel kiedyś dał mi się nim chwilę pobawić to po 5 min użytkowania tel. zawiesił się …(jedna z wad E50) W dodatku telefon jest wolny.

Jeśli możesz to bierz N70 lub (jak masz kasę) N73.

N70- telefonik stabilny i nie ma joysticka. Niestety sam go sprzedaje i mam zamiar kupić N73(lepszy aparat, symbian itd.)

To menu można akurat usunąć samemu w kilka minut.

Pozdro