Nokia E51 - jak wgrać j.polski?

Witajcie

Mam problem. Zaktualizowałem oprogramowanie w mojej Nokii E51. Jest ono teraz w j.angielskim. Angielski nie jest dla mnie problemem, gorzej z tymi AM i PM (zegar) bo ciągle się mylę.

Próbowałem zrobić tak jak tutaj : http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480, jednak przy próbie ściągnięcia oprogramowania dochodzi do 53.0 MB i mówi, że niemoże ściągnąć oprogramowania i żebym spróbował ponownie. Próbowałem z 15 razy i nic , dalej to samo :frowning:

Czy niema jakieś innej metody wgrania j.polskiego i zmiany ustawień na polskie?

A produkt code masz polski znaczy europa wschodnia ?? jeżeli jest polski to powinno się zaktualizować z językiem polskim , czasem wszkakuje domyślny angielski i trzeba ze 2-3 razy wyłaczać komóre i załączać aż wskoczy ustawianie wszystkiego od początku w tym języka.

Niestety, telefon został sprowdzony z Anglii i niema polskiego product code :frowning: A w menu jest tylko Ang., Indonezyjski,Filipiński jakiś Melayu i Tigen Viet :frowning:

to zmień… phoenixem chyba idzie z tego co pamiętam

Po pierwsze to chyba zmieniłem product code (pkt. 8 z tego forum co podałem - oczywiście wpisałem inny product code niż na scrennie), po drugie co to da skoro trzeba ponownie zainstalować oprogramowanie, a ja jego nie mogę ściągnąć?

jak zmieniłeś product code to NSU powinien poszukać ci sam najlepszego softa…

Powinien, ale nie zrobił. Może mu jakoś pomóc ?

pewnie nokia wydała na angielski soft wersję jakąś i ty ją miałeś a na polski tego softu nie było i nie ma jak zaaktualizować…

trzeba czekać… downgrade nie zrobisz :confused:

Aha, no to niestety trzeba będzie poczekać :frowning: