Nokia E51 - jak wgrać j.polski?


(Piotr Szymanski) #1

Witajcie

Mam problem. Zaktualizowałem oprogramowanie w mojej Nokii E51. Jest ono teraz w j.angielskim. Angielski nie jest dla mnie problemem, gorzej z tymi AM i PM (zegar) bo ciągle się mylę.

Próbowałem zrobić tak jak tutaj : http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480, jednak przy próbie ściągnięcia oprogramowania dochodzi do 53.0 MB i mówi, że niemoże ściągnąć oprogramowania i żebym spróbował ponownie. Próbowałem z 15 razy i nic , dalej to samo :frowning:

Czy niema jakieś innej metody wgrania j.polskiego i zmiany ustawień na polskie?


(Zbych ) #2

A produkt code masz polski znaczy europa wschodnia ?? jeżeli jest polski to powinno się zaktualizować z językiem polskim , czasem wszkakuje domyślny angielski i trzeba ze 2-3 razy wyłaczać komóre i załączać aż wskoczy ustawianie wszystkiego od początku w tym języka.


(Piotr Szymanski) #3

Niestety, telefon został sprowdzony z Anglii i niema polskiego product code :frowning: A w menu jest tylko Ang., Indonezyjski,Filipiński jakiś Melayu i Tigen Viet :frowning:


(klopas) #4

to zmień... phoenixem chyba idzie z tego co pamiętam


(Piotr Szymanski) #5

Po pierwsze to chyba zmieniłem product code (pkt. 8 z tego forum co podałem - oczywiście wpisałem inny product code niż na scrennie), po drugie co to da skoro trzeba ponownie zainstalować oprogramowanie, a ja jego nie mogę ściągnąć?


(klopas) #6

jak zmieniłeś product code to NSU powinien poszukać ci sam najlepszego softa...


(Piotr Szymanski) #7

Powinien, ale nie zrobił. Może mu jakoś pomóc ?


(klopas) #8

pewnie nokia wydała na angielski soft wersję jakąś i ty ją miałeś a na polski tego softu nie było i nie ma jak zaaktualizować...

trzeba czekać... downgrade nie zrobisz :confused:


(Piotr Szymanski) #9

Aha, no to niestety trzeba będzie poczekać :frowning: