Nokia e51 kilka pytań

Więc tak w poprzednim wątku pisałem o tym, że chce zaktualizować oprogramowanie tej noki, jak się okazało jest ono aktualne #-o .

Kolejne pytania to:

jaka jest popularna strona do aplikacji(wszelakich) na mojego fona oczywiście darmowych.

Jaka maksymalna karta będzie działała na tym telefonie? 4gb napewno, ale czy 8gb (tak wiem telefon zwolni)

Było niby coś takiego, że w na ekranie był najczęściej odwiedzane pozycje nie wiem coś takiego widzety tak to prościej nazwę gdzie to się ustawia (o ile coś takiego jest)

Gadając przez GG używając połączenia przez wifi muszę płacić za program po darmowym tygodniu czy jak to jest?

Czy program Coreplayer jest płatny?

Jeśli chcę oglądnąć film na telefonie muszę go przekonwertować do odpowiedniej rozdziałki, czy istnieje jakiś specjalny program bo nie widzi mi się dłubanie w opcjach programów, posiadałem już konwerter i nie wyszła mi ani zmiana rozdziałki.

Ps. gdzie sprawdzam wolną pamięć telefonu?

Co do CorePlayer’a http://coreplayer.com/content/view/28/69/

Ja używam Opery i chwalę sobie.

Sprawdź w instrukcji - bo ja mam włożoną 2GB i działa.

Używając GG przez WiFi nic nie płacisz. Jedynie za sam program po tygodniu.

Bzdura, nic Ci nie zwolni, co najwyżej konkretne foldery mogę sie nieco dłużej otwierać.

Wątek na ten temat jest przyklejony w dziale.

Niestety najciekawsze programy są PŁATNE :wink:

Hmmm. Tak to zawsze było :wink: nawet nie z telefonami, ale z oprogramowanie do komputera również :wink:

Załóż sobie konto na Chomiku /explorer za 10.98 pln/i możesz ściągać co chcesz.jak nie masz kasy to w Google wpisz :np.“e 51 chomikuj” i będziesz miał linki do stron z Chomika dotyczących e 51. Za darmo ściągniesz 50 Mb

2 GB tylko

Na tej stronie pisze, że obsługuje max 4GB.

4 też działa