Nokia E51 - nie włącza się po akutalizacji

Witham

Dziś połączyłem Nokie E51 do Ovi Store i chciałem ja zaktualizować, niestety po blues scenie aktualizacja nie dobiegła końca, w związku, z czym nie mogę włączyć koma, co zrobić? Potrzebuje pomocy, bo kom nie jest mój tylko pożyczony…

Fissscher , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba (błędy ortograficzne także).

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

IMO pomóc może tylko hard reset, albo serwis. http://nokiahacking.pl/jak-wykonac-tzw- … vt1385.htm

Telefon nie reaguje na kombinacje klawiszy : *+zielony+on/off , czyli pozostaje tylko serwis? Mam nadzieje że nie , mieszkam poza Polską i bardzo potrzebuje tego telefonu a tu serwis przerasta moje możliwości finansowe…

Googluj za programem Phoenix i “flashowaniem w trybie dead phone”.

Jeśli masz gwarancję nie kombinuj z flashowaniem. Taka moja rada.

Gwarancji już nie ma niestety , ułatwiła by sprawę bardzo…

Jak już ktoś napisał wyżej - Phoenix i tryb dead phone. Podnosiłem swoją E51 tym sposobem i zadziałało.

Jest jakiś tutorial by to zrobić? nigdy się takimi rzeczami nie zajmowałem , może ktoś poradzić?

Proszę

Opisów jak to zrobić znajdziesz tyle, że nie będziesz wiedział od której strony zacząć czytać.