Nokia E51 - opinie

Zamierzam kupić w Orange telefon Nokia E51 w ofercie Nowa Firma Mix 24, a właściwie to przedłużyć umowę. I pojawia się pytanie. Jaki jest ten telefon. Miał ktoś z nim do czynienia, proszę o opinie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Mam podobną sytuację, tylko że w Erze aby przedłużyć umowę. Ale do rzeczy. Telefonik ogólnie jest ok, z tym że jest to telefon biznesowy, z symbianem itd. Kiedyś nawet mi się on podobał. Ja na chwilę obecną bym go nie brał, gdyż posiada funkcje które nie są mi potrzebne. Raczej bym brał coś bez symbiana. Np: Nokia 6500 slide :slight_smile: Ale wybór należy do ciebie :slight_smile: Pozdro

Posiadam wyżej wymienioną nokię. Co mogę o niej powiedzieć? Ciężka tak pisać… Najlepiej napisz swoje pytania - odpowiem na nie!

Byłem użytkownikiem tego telefonu: wady szczególne ma dwie: obudowa się wygina, jest długi. Plusy: hsdpa, wifi, symbian, duży wyświetlacz

Wiecie może jak jest w nim z Wi-Fi?

Jak mam router to mogę się połączyć z Internetem i korzystać za darmo?

Tak. E51 dobrze łapie WiFi.

Ależ oczywiście, że możesz połączyć się z internetem przez WiFi za darmo…

A goglowałes chociaz? Pytasz przeciez o jedna z najpopularniejszych na rynku Nokii…

Proszę - 66 stron opinii o tym modelu: http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=52&t=15020

A liveboxa też złapie ?

złapie

A jakieś oprogramowanie trzeba instalować ?

Nie trzeba. Po prostu konfigurujesz w telefonie, włączasz WLAN w Liveboxie i masz internet za free :slight_smile: