Nokia E51 (Wasze opinie) lub inny Telefon do 700zł

Witam!

Mam 700zł i chcę kupić nowy telefon.

Tylko i wyłącznie nokia.

Jakie polecacie? Co sądzicie o e51?

Z góry dzięki za wypowiedzi.

Pozdrawiam

dobry telefon pierwszo chciałem go kupić

ale wolałęm kupić trochę używany ale lepszy n95

za 760 zł

bez simlocka z gwarancją z mediamarktu

ten jest mi o wiele lepszy:)

aparat boski:D

hehe

Nokia n95… hmm… też się nad tym zastanawiałem…

Ale muszę powiedzieć szczerze, że byłem użytkownikiem noki 6280

i był to telefon wysuwany, co chwile problemy z aparatem i wyświetlaczem…

Raczej chciałbym uniknąć wysuwanych, otwieranych itp.

Ale… nokia n95 kusi… zobaczymy… jutro chcę jechać kupić…

Dzisiaj się jeszcze rozglądam…

Używam Nokii E51 od paru miesięcy i uważam, że to bardzo dobry telefon. Nie miałem z nią narazie żadnych problemów. Symbian działa na niej bardzo szybko. Ma parę wad (a raczej braków) które mogłyby przeszkadzać: nie ma kamery do wideorozmów, brak GPS czy radio bez RDS. Osobiście przeszkada mi, jak prawie w każdej Nokii, niestandardowe gniazdo na słuchawki (micro jack). Śmiało mogę polecić ten telefon.

Wideorozmowy nie robią na mnie wrażenia, nie są mi do niczego podobne.

Jak już wcześniej wspomniałem miałem nokie 6280 która miała tą opcję.

Nie użyłem jej ani razu.

Zawsze uważałem że do robienia zdjęć jest aparat cyfrowy,

do słuchania muzyki MP3’ka albo MP4’ka, do nawigacji - nawigacja.

Widać - kolejna dobra opinia…

Może ktoś jeszcze się wypowie…

Mam ten telefon, działa bardzo dobrze, nie zawiesza się. Brak mi trochę stopera i minutnika, ale można je doinstalować. Całkiem wygodnie przegląda się internet - można obrócić ekran, przełączać się pomiędzy stronami. Internet w hotspotach bardzo szybko działa, a w ogóle to mój pierwszy telefon gdy nie mam problemów z zasięgiem. Ostatnio w pomieszczeniu pod ziemią (parking) zauważyłem na nim pełny zasięg, gdy na innym (SE k750i) w tej samej sieci, w tym samym momencie, zasięg był minimalny.

Ze śmiesznych rzeczy - budzika szukaj w zakładce Biuro

Z denerwujących - gdy trzymasz telefon w ręce bardzo brudzi się tylna część metalowej obudowy (“odciski palców”) - teraz wiem, po co w pudełku dodają taką małą ściereczkę do czyszczenia.

A może jeszcze inne modele telefonów NOKIA w tej samej cenie proponujecie?

Też potwierdzam wybrałem właśnie ten telefon miałem brać c702 ale zmieniłem zdanie i jestem zadowolony. E51 jest lepszy od N95 pod względem wydajności i stabilności symbiana.Przebija ją ze względu na mocniejszy procesor i wiekszą ilośc ramu a co za tym idzie szybciej chodzi symbian nic się nie zawiesza wszystko jest bardzo stabilne. Kiepski aparat i brak gniazda mini jack jest tylko micro jack i trzeba niestety przejściówke. Mocna bateria jak ktoś nie bawi się gierkami i nie używa mp3 podobno jest w stanie wytrzymać wtedy do 5-6 dni. Solidnie wykonany metalowe fragmenty obudowy to na pewno plus. Wygodna klawiatura no może oprócz klawiszy pod ekranem ,które trzeba wciskać paznokciem ale idzie sie przyzwyczaić. Bardzo fajne funkcje jak np. tryb gotowości. Jednym słowem to taki mały komputer w małej obudowie.

dla mnie to n95 lepsza to co że ma mniej ramu itp. dla mnie tylko funkcjonalność się liczy:)

fotki,zajebiste 2 głośniki stereo:D:D

N95 to kijowy telefon… polecam brać coś z serii Eseries jeśli chcecie nokie :wink: E66, E51, E61i, E65 są najbardziej godne uwagi zależnie od budżetu, E71 i E63 nie, klawiaturka tragiczna, chcieli zmniejszyć telefon kosztem ekranu i wygody QWERTY :confused:

Po przeczytaniu Waszych i innych opinii na temat e51, biorę ją.

Około godz. 11:00 jadę z rodziną do miasta.

Zobacze co załatwie… :stuck_out_tongue:

Seria N jest stworzona do innych celów. Jak ktoś chce mieć w miare aparat każdy aparat cyfrowy już będzie lepszy (mówie o aktualnych i firmowych), duży ekran, dobre głośniki i ładowanie bateri codzienie :smiley: to niech bierze N95 :stuck_out_tongue_winking_eye: Na szczęście od fotek mam aparat ,którego żaden telefon w jakości zdjęć nie pobije ;p

ziomek5, zupełnie się z Tobą zgadzam. :stuck_out_tongue:

Mamy te same zdania na temat telefonów…

zależy dla kogo:) mi tam częste ładowanie baterii nie przeszkadza:D:D

mi liczy się duża funkcjonalność

Stało się… mam telefon Nokia E51, jakieś rady, sugestie, propozycje?

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam

Raczej nie jak masz pytanie napisz do mnie na priva chętnie odpowiem ;p