Nokia E52: Problem:ikona i ładowarka

Witam ostatnio nabyłem nową nokię E52,mam dwa pytania.

A) w prawym górnym rogu cały czas miga mała ikona koperty,wszystkie foldery w skrzynce wiadomości są puste od jakiej funkcji ona miga w komisie był drugi telefon i też miga w nim ikona koperty.

B) w zestawie jest oryginalna ładowarka noki na pewno impulsowa i szybka,po dwóch godzinach naładowania jeszcze potrzymie ją z 8 godzin, ale pytanie jest następujące w pudełku jest przejściówka do ładowarek starszych transformatorowych wolnych np. z noki 3310;34;3510 itp. ładowarkę tego typu mam sprawną po podłączeniu do tej przejściówki po dwóch sekundach ładowania wyskakuje jakiś napis żeby odłączyć dla oszczędności czy coś podobnego,czy jest w menu jakieś ustawienie,wolną ładowarką ładuje nokie N95 8GB i ładuje się bez problemu,czy będzie wina tej przejściówki pod starsze ładowarki noki,przejściówka oryginal nokia.

DODAM,ZE Z MIGAJĄCĄ IKONĄ JUŻ PROBLEM ROZWIĄZANY ,POZOSTAJE ŁADOWARKA,??

43_1312984512_thumb.jpg 65_1312984512_thumb.jpg

Po co?

Niektóre starsze telefony chyba nie “przyjmują” nowych ładowarek. Mi kiedyś po 10 minutach przestała ładować i wyświetla komunikat - błąd ładowania - czy jakiś podobny.

Witam ponownie Nokia E52 jest z tych telefonów nowszych nie starszych,w komplecie Noki w pudełku była ta przelotka pod ładowarki inne starsze chyba, a może ten telefon do ładowania baterii potrzebuje tylko impulsowe szybkie,a ja sprawdzałem z transformatorową z Noki 3310;3410;3510