Nokia E52 ustawienia

Mam 2 następujące problemy:

a). Nie mogę wysyłać MMS, stronę z konfiguracją znalazłem, ale nie wiem jak wejść w te ustawienia.

b). Znalazłem aplikacje latarkę i do blokowania numerów, problem w tym, gdzie je dać by je widziało?

W salonie, jak i na stronie operatora mi nie pomogli.

a) wejdź na stronę operatora, znajdziesz pole gdzie wpiszesz nr telefonu i ustawienia dostaniesz w wiadomości, wystarczy je zapisać.
b) gdziekolwiek, wejdź w menedżer plików i je zainstaluj.

Nokia E52 była hitem 10 lat temu, kiedy Android na rowerze wjezdzał pod dywan. Posiada system operacyjny Symbian i stawiam parę groszy, że na poczekaniu BEZ PRZYPOMNIENIA nikt nie udzieli Ci szczegółowych odpowiedzi na to pytanie.

Ogólnie rzecz biorąc musisz szukać w łączności, profilach łączności, profile WAP, profile danych albo cos w tym stylu. W każdym razie oddzielnie ustawiasz WWW/WAP i oddzielnie MMS. MMS ponadto może być zakopane w ustawieniach wiadomosci - aplikacji SMS.

Rozumiem, że teraz się rządzą smartfony, ale mi po prostu pasuje taki typ telefonów, smartfon upadnie na kafelki i płać za naprawę, a ja dużo nie zarabiam. Lepszy aparat przydałby mi się na parę okazji w życiu, ale to nic. Hmm na jedną apkę — blokowanie numerów wygasł certyfikat, ale może się znajdzie zastępcza, druga — latarka wymaga połączenia z internetem i nie wiem jak ustawić to połączenie, bo żadna strona nie chce się załadować (sama wyszukiwarka i wynik się pojawia), w związku, z czym MMS też nie byłem w stanie ustawić.

I tak kobita by musiała sobie przypomnieć obsługę takiego telefonu, bo Xperie L4 to zna zapewne na pamięć.

1 polubienie

Na poczekaniu jakbym to dostał do ręki bym ogarnął.
Symbian to była tragedia, sporo aplikacji wymagało cofnięcia zegara aby można je było zainstalować bo certyfikat wygasł, ileż się naszukałem działającej opery mini zanim ktoś mnie oświecił…