Nokia E52 vs SE C902

tak jak w temacie.

NOKIA E52 czy SONY ERICSSON C902?

Słyszałem, że E52 jest ponądź dużym nie wypałem.

Po mimo, że mam E51 i jestem z niej zadowolony, to jednak polecam raczej SE C902.

e52 jest niewypałem bo wsadzili tam procka 600mhz i mało która aplikacja jest pod taką moc podpisana, o innych wadach nie słyszałem…

c902 miałem, zepsuł się gdy pisałem sobie SMS :expressionless: (taśma z ekranu poszła, wcześniej klawisze pseudodotykowe i inne mniej ważne rzeczy)

czy to w czyms przeszkadza ? :roll:

znajdziesz fajną, przydatną dla ciebie aplikacje (bądź grę) na symbiana, napalisz się na nią a ona nie będzie chodzić… chyba że nie chcesz nic instalować ale wtedy ten telefon zdeka nudny by był

Jeśli masz możliwość wyboru - to bierz E51.

mam możliwosc.

a w czym E51 jest lepsza od E52 bo wydaje mi sie ze E52 jest następcą E51 i bardzo dobrze wykonuje tą funkcje?

Tak jak już kolega napisał - procesorem, oraz pamięciom wewnętrzną. E51 posiada 130, a E52 już tylko 60mb.

A z takich drobnostek, to jedynie E52 ma lepszy aparat - bo 3,2megapixel, a jego poprzednik tylko 2.

Jednak na jakiekolwiek cuda z tych aparatów raczej nie licz. Zdjęcia i tak będą baardzo słabe. Jest to telefon do biznesu, to też zapewne dodanie o jeden więcej megapixela nic raczej nie pomoże.

I jeszcze to co je różni, E52 ma A-GPS, ale nie ma Push to talk - a to E51 posiada.

IMHO poprzednik ma ładniejszą obudowę, ale to tak jak napisałem, moje zdanie.

Reszta opcji ta sama w obydwóch telefonach.

powracając do tematu to brac E52 czy C902? :wink:

Skoro musisz wybrać tylko te - to brałbym C902.

ja bym i tak postawił na E52, wykonanie jest dobre, c902 ma słabą obudowę, z mojej poschodził lakier i popękała…

no a Eseries zawsze były dobrze wykonane, wszystko pasujące do siebie a nie skrzeczące Nseries czy SE :stuck_out_tongue:

W/g mnie lepsza jest Nokia. Chociażby większy wyświetlacz. C902 / mam go niestety/ mimo małego ekranu żre baterie niemiłosiernie, niepraktyczna klawiatura,startuje jak symbian choć go nie posiada,nie ma wi-fi,głośnik bardzo szybko się zepsuł,teraz charczy/tylko przez słuchawki można słuchać/.

taddek8 , głośnik ci się zepsuł? ja go wypaliłem w ok 2 tygodnie wrzucając najmocniejsze sterowniki :smiley: bo fastport był popsuty więc słuchawek podpiąć nie było jak :confused:

o tak, ona tylko wygląda, klikanie klawiszy 6, 9 i # jest straszne, parę razy telefon mi wypadł z ręki przez to…

Jeszcze powiedz mi że np E50 jest dobrze wykonana szczególnie klawiatura. Nokie z serii E są dobrze wykonane ale nie wszystkie, najlepiej widać to oglądając uzywane telefony na allegro. Cieżko znaleść np E50 bez zdartej klawiatury czy porysowanej tylniej klapki!!

chyba wezmę E52 :slight_smile: