Nokia e52 wifi problem z ustawieniami

witam

mam problem tego typu ze jak zablokuje telefon i odblokuje np po 5min pokazuje mi sie na pulpicie dostepnosc wifi , o co w tym chodzi , czy ktos mial podobny problem , dodam ze skanowanie dostepnosci mam wylaczone , i zadne programy w menu nie dzialaja , nawet po restarcie telefonu to sie dzieje gdy nie jest nic uruchomione , help , oto sceen http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/01b … b0e4a.html

Dodane 20.03.2010 (So) 20:44

szukalem na forum o e52 odpowiedzi jest jeden watek z podobnym problemem ale nie ma rozwizania

widocznie jakaś aplikacja/aplikacje np. nawigacja , email , lub inne mają ustawione aby co jakiś czas sprawdzać poprzez sieć wifi i one automatycznie załąnczają szukanie sieci wifi , aplikacje/programy nie muszą pojawić się w menu mogą działać jako niewidoczne.

czyli rozwiazaniem mogloby byc sprawdzenie tych aplikacji ktore korzystaja z wifi i ich ustawieniach , wczesniej tego nie mialem dopiero od dwoch dni , w ustawieniach nic nie grzebalem , zaczne sprawdzac opcje aplikacji , moze cos tam znajde , ale czekam na dalsze propozycje

Dodane 24.03.2010 (Śr) 17:40

pomoglo przrywrocenie ustawien fabrycznych poprzez kod 12345 , nadal nie wiem co bylo przyczyna , jednak nie wiem czy nie powtorzy sie to w przyszlosci