Nokia E61 czy warto?

Chyba w czwartek wybiorę się wymienić telefon. Bo umowa się kończy. I w Plusie którego jestem abonentem jest mały wybór telefonów trochę.A za ów aparat chcę dać max 50 zł. I wybrałem sobie Nokię E61 za 1 zł. Czy to będzie dobry wybór?

Mój brat ma taki telefon, długo bateria trzyma i jest wytrzymały :stuck_out_tongue:

no i symbian :slight_smile:

za taką cenę, opłaca się.

a jaki Masz wybór ? ( telefony - cena ) ???

edit;;; http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/store … &x=74&y=11

Wszystkie co są na stronie Plus GSM (Abonament) i ich cena no max 50 zł. (Obecna oferta moja to taryfa syberyjska 55)

ciężko :frowning: ale jest Nokia N73 za 149 :frowning: szkoda że nie możesz dołożyć…

A co ma lepszego ów nokia n73?

szczerze to nic… ma aparat 3.2mpx, kiepskie wykonanie, brak wifi no i to telefon bardziej dla tych którzy chcą wszystko w jednym nie patrząc na wykonanie… w Eseries obudowy są wykonane z plastików i innych wysokiej jakości (Nseries i sony ericsson ma z plastik z recyklingu :stuck_out_tongue: )

WiFi mi się przyda (można na E61 zainstalować gg czy jakiś komunikator by korzystać z niego przez własnie wifi?) aparatu nie potrzebuję ogólnie dla mnie to zaleta iż nie ma aparatu. Od fotek mam swoja lustrzanke i kompakta :slight_smile: Tak samo mp3. Ewentualnie by dzwonek był w mp3 :slight_smile: Ale do słuchania ma odtwarzacz appla. Podoba mi się w E61 klawiatura,wifi,duży wyświetlacz oraz obsługa PDF oraz Worda,poczta. Na uczelnie zawsze moge szybko sprawdzić to i owo. W Plusie to chyba jedyny fajny tele za małą kase. Upewniam się bo kiedyś bez namysłu i rozeznania wziełem Motorolę V3i i szlak mnie trafiła przez rok. Taki bubel. To teraz zbieram dane.

chyba gg pójdzie, nie pamiętam dokładnie, ale powinno iść :slight_smile:

mp3 obsługuje, i ma świetne przeglądanie zdjęć na telefonie, powspominać coś zawsze można :slight_smile:

Polecam ten telefon, nic tylko brać :slight_smile:

różnice według plusa http://www1.plus.pl/si/webapp/wcs/store … reId=10001 podobno z E65, N73 obie działają z No-Key X-SIM

pdf i pliki z MS Office działają :wink: jeśli nie standardowo to można dograć… ma symbiana no i GG jest… poczta też jest :slight_smile: a do worda, pdf, poczty i neta musisz mieć ogromny wyświetlacz :wink: chyba że jakiś smartphone ale nie widzę żadnego dobrego…

Jeśli chodzi o E61 to jest to nie jest to już najnowszy model, lecz z tego co tam oferują jeden z najlepszych, ale jest to bardzo dobry telefon z którego jestem bardzo zadowolony. Pytaj, o co chcesz :slight_smile:

Czy mogę zainstalować i czy trudna jest taka instalacja np. odpowiednika gg by w miejscu gdzie jest wifi z niego korzystać?

Jak jest z konfiguracją internetu mam w domu livebox-a. I skąd brać oprogramowanie lub tak zapytam czy warto coś instalować w ogóle na tym telefonie czy raczej jego wyposarzenie wystarcza.

warto zainstalować np. X-Plore albo LCG Jukebox :slight_smile: jest też sporo innych fajnych rzeczy (gry z n-gage 2.0) no i np. taki bounce alarm :stuck_out_tongue: ogólnie masa tego jest, niektóre ciekawe, warte zainstalowania aplikacje :slight_smile: