Nokia E61 vs SPV M3100

Witam!

Postanowiłem pozbyć się mojej wysłużonej nokii n73 i zakupić coś nowszego. Wymagania moje to: klawiatura QWERTY i WiFi + to co było w N73. Wybór padł na E61 lub SPV M3100. Z jednej strony Symbian a z drugiej Windows Mobile. Co byście proponowali, niekoniecznie spośród tych dwóch telefonów. Pozdrawiam.

Miałeś symbiana więc pora nabyc troche doświadczenia z windows mobile , spv, htc , mio to moje propozycje a model to już zależy jaką kasą dysponujesz. Pozatym wydaje mi się że windows mobile jest jednak bardziej “przyjazny” jak symbian. Osobiscie wole windows mobile a mam i tego i tego N70 i asus

co to za porównanie? zupełnie inna półka cenowa… jak porównujesz M3100 to powinieneś porównać z E61i… E61 kosztuje 300zł (czyli konkurent tańszego Wizard-a, M3000)

M3100 nawet na aukcji nie wyłapiesz za 300zł :stuck_out_tongue:

a do tematu…

oczywiście że M3100! :slight_smile:

No to przy porównaniu E61i i M3100, bo rzeczywiście nie zauważyłem, że e61 takie tanie.

i tak, i tak M3100 wygrywa :slight_smile:

choć ja go wolę nazywać HTC TyTn :stuck_out_tongue: (brzmi lepiej a i tak to jest to samo i nie ma orange menu :slight_smile: )

Tak teraz patrzę po allegro i widzę, że ciężko będzie wyhaczyć tego M3100 do 450zł. :smiley: A czy ten M3000 jest w miarę podobny do tego M3100?

jest 2x słabszy ale i tak jest wart uwagi :slight_smile: