Nokia E63

Mam do sprzedania czarną Nokię E63.

Smartfon ten kupiłem od operatora (Era) i używałem przez dwa lata.

Stan techniczny idealny. W komplecie daję ładowarkę i słuchawki (też w pełni sprawne) i skarpetę marki SOX (mogę dać i oryginalne pudełko). Kabla USB w zestawie nie było, więc nie daję.

Stan obudowy: widać, że komórka była używana. Obudowa jest trochę porysowana na górnej i dolnej krawędzi, oraz porysowany jest przycisk czterokierunkowy. Obudowa na wyświetlaczu ma jedną lekką rysę (nad środkowym przyciskiem), widoczną tylko gdy wyświetlacz jest wyłączony i idealnie wyczyszczony (na zdjęciach nie widać).

Zginęła mi zaślepka do słuchawek (nie była niczym przytwierdzona) i odpadła część zaślepki portu USB.

Bateria nie była wymieniana, a i tak przy moim użytkowaniu trzymała do 8 dni.

Komórka może działać jako modem komórkowy dla komputera (można podłączyć przez kabel i chyba przez Bluetooth). Internet twierdzi, że działa Aero2 BDI.

Z ciekawszych rzeczy, które niekoniecznie widać w opisach w sieci, mogę wymienić QuickOffice do otwierania i edycji dokumentów MS Office, program do otwierania PDF-ów, wygodne notatki w HTML-u, latarkę, odtwarzacz filmów (o oglądaniu filmów w E63 pisałem na blogu), odtwarzacz Flash (wersja nienajnowsza).

Zainstalowane są (przez mnie, po wyczyszczeniu danych) Opera Mini i Opera Mobile.

Zasadniczo, gdyby ekran był większy, sam bym dalej tego smartfonu używał - to jedyny istotny minus tego modelu. A to, że to Symbian, to wcale nie była dla mnie wada. System działał stabilnie, nie zacinał się, zacięcie i samoczynny reset zdarzyły mi się może po dwa razy.

Proponowana cena: 200 zł.

Wskazany odbiór osobisty w Warszawie albo na HotZlocie, ew. w Suwałkach (jak tam będę).

Foty:

image_id: 4703

image_id: 4702

image_id: 4701

image_id: 4700