Nokia e65 (aplikacje nie chodzia)

Witam mam nastepujacy problem instaluje na nokie np program albo gre oczywiscie przystosowane na ten model telefonu gdy mam juz to zapisane na karcie pamieci gran np działa tylko 2 h a jesli zapisze na telefonie w pamieci to działa ile chce tak samo z motywami jesli jest zapisany na karcie to po restarcie tela zmnienia sie motyw na podstawowy ale jesli tan sam motyw jest w pamieci to po restarcie dalej jest. Podejzewam ze to karta pamieci moze da sie cos z tym zrobic albo ustawic

masz coś zrombane w telefonie jak nie masz tam nic ważnego to możesz mu zrobić format ale najpierw sprawdz czy nie instalowałeś tam nic co mogło ci namieszać jeśli to nie pomoże to niestety będziesz musiał iść do serwisu

  1. Format telefonu: http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/FAQ_ … _telefon?/

  2. Format karty pamięci (System plików musi być FAT)

  3. Jeśli dalej jest to samo to serwis.

Dziękuję :stuck_out_tongue:

karty pamięći niech na razie nie formatuje tylko telefon i zapomniałem jak chcesz to możesz zrobić kopie tego co jest w telefonie w razie czego szybko przywrócisz

miałem fona w serwisie bo myslałem ze to wina telefonu i wgrali mi od nowa system i dalej tak sie dzieje mam nowe wszystko oprócz karty a z karta tak sie dział odrazu jak ja kupiłem moze to jednaj jej wina ??

I tu popełni największy błąd bo zrobi kopię całego syfu który ma w telefonie i potem go przywróci po formacie i będzie to samo co przed formatem.

Proponuje skopiować TYLKO kontakty na kartę SIM albo pamięci. Po formacie przywrócić. Kopie kontaktów z karty pamięci oczywiście skopiować do jakiegoś folderu na kompie.

No moge zrobic ten format ale mysle ze to nie od tego ze jest pełna ta karta tak sie dzieje bo ma zajete tylko 200mb z 1gb i to kilka motywów i filmów

Złączono Posta : 21.09.2007 (Pią) 21:05

a naj dziwniejsze jest to ze ta karta od poczatku tak działa a natomiast mp3 i fotki zapisane na niej działaja i filmy

to chyba się nie postarali w serwisie albo karta jest wadliwa ale one raczej się nie psują

Oj zdziwił byś się :mrgreen:

Format karty w czytniku USB, jak nie pomoże to na gwarancję albo śmietnik (karta)

w czytniku USB czyli Bo nie bardzo wiem jak

Wyciągnij kartę z telefonu zapodaj do czytnika na USB i format z systemem plików FAT…