Nokia E65 czy Samsung i600?

Mam dylemat, ponieważ nie wiem który z tych telefonów mam wybrać.

Z jednej strony Symbian i ogromna ilość aplikacji, a z drugiej strony Windows Mobile. Obydwa telefony mają WiFi. E65 ma lepszy aparat i ładniejszy wyswietlacz, ale to nie jest priorytet przy wyborze telefonu.

Doradźcie mi, co mam wybrać.

Jeśli zależy ci na telefonie to E65

Jeśli na PDA to i600

Bardziej zależy mi na PDA.

Jak jest z tym Windowsem Mobile? Dużo programów jest na ten telefon? I jak ze stabilnością tego systemu? Czy da się wgrać Windows Mobile 6.0?

Złączono Posta : 29.11.2007 (Czw) 17:50

Czy naprawdę nikt nie pomoże mi przy wyborze telefonu?

Normalnie.

Tak. :google:

Bardzo stabilny, oczywiście wszystko można popsuć.

google – Samsung

Już ci wszystko napisałem.

Jeśli zależy ci na PDA to kup SPV M3100 / HTC TyTn (to te same telefony)

Szukałem na google jakiś aplikacji do i600. Nie było ich zbyt dużo. Na Symbiana jest o wiele więcej.

Co do Windows Mobile znalazłem taka stronke KLIK. Z tego wynika, że bez problemu można sobie upgradować do wersji 6.0. Tylko czy upgraduje mi do wersji z Windowsem który ma Orange menu (bo telefon jest z orange)?

Kolejna sprawa. W domu mam WiFi. Z którego telefonu wygodniej się korzysta z internetu? Dużym plusem dla Windowsa Mobile jest możliwosc zainstalowania Skype’a dzięki czemu można za darmo rozmawiać. Samsung ma też klawiature QWERTY więc w sumie to też duża wygoda do korzystania z sieci.

I czy istnieje coś w stylu Gadu Gadu na WM? Pozdro

Symbian też ma takie możliwości.

Ok, decyzja padła na Samsunga i600.

Pozdrawiam

Nie szukaj aplikacji na Samsunga tylko na WM taki jaki jest w telefonie. Nigdy nie wgrywaj sofu od Orange!

W sensie szukałem dla WM aplikacji i nie było ich wiele.

No tak, ale jeśli bym chciał upgradować ten telefon do WM 6.0, to czy ściągnie mi się wersja z Orange Menu (jak to jest w przypadku telefonów z Symbianem działających w sieci Orange).

Nie wiem jak to jest w WM ale co do telów na symbianie to zmieniasz product code i aktualizujesz to wersjii operatorskiej lub “czystej” niebrandowanej.

To już wiem. Ale czy telefony z WM też posiadają swoje Product Code’y?

Złączono Posta : 01.12.2007 (Sob) 15:42

To już wiem. Ale czy telefony z WM też posiadają swoje Product Code’y?

Nie. Po prostu ściągnij najnowszy ROM od Samsunga (nie operatora) i wgraj.

Polecam stronę i forum http://www.pdaclub.pl/

A ja polecam www.i600.freens.pl