Nokia e65 Dziwięki połączen

Czy jest mozliwos zeby kazda osoba miała inny dziwięk połączenia z listy kontaktów ???

W telefonie z Symbianem jest wszystko możliwe :stuck_out_tongue: Poszukaj w opcjach, instrukcji.

Hehehhe dzięki no jest Debil jestem :oops: a jeszcze pytanko mam czytanie sms w jezyku angielskim a chce w polskim co zrobic w opcjach nie mam polskiego

no to może ja się podepnę :slight_smile: tez przydałby mi się polski lektor do czytania sms oraz do dzwonków… bo jak ktoś dzwoni to mi też lektor czyta jego nazwę z listy kontaktów… ale po angielsku… to wychodzi masło maślane :frowning:

Niestety nie jeszcze polskiego lektora,przeszukałem chyba cały internet w tym temacie.

Czy komuś udało się może podpiąć E65 do Liveboxa i neostrady i połączyć z internetem ??

Ja mam jeszcze pytanie nie wiem co z tym zrobic zinstalowałem sobie i inne aplikacje i po 1 dni nie chce sie włączac dopiero jak zainstaluje ponownie Co z tym zrobic

Kruszon92 A gdzie to instalujesz i gdzie próbujesz otwierać?

To mi sie instaluje w “instalacjach” to mi sie tam dzieje nawet jak przeniose tez to mam

Złączono Posta : 27.08.2007 (Pon) 13:58

To mi sie instaluje w “instalacjach” to mi sie tam dzieje nawet jak przeniose tez to mam

Sformatuj telefon i kartę pamięci *#7370# i zobacz teraz.

nic dalej jak była a czy motyw po wyłączeni tel powinien sie sam zmnieniac bo mi sie zmienia na podstawowy

nie

Zrób foramta telefonu:

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/FAQ_ … _telefon?/

dalej motyw sie zmnienie zrobiłem format potem przywruciłem wszystko tak jak było ale motyw dalej sie zmnienia Czy to moze byc uszkodzony symbian ??? jesli tak to jest mozliwosc zainstalowania nowego ?? i mam jeszcze pytanie ile trzyma bateria w noki e65 bo mi 2 dni :frowning: co jest chyba nie tak z ta bateria

Zrób formata twardego czyli naciskając i trzymając te kilka klawiszy.

Czyli przywróciłeś wszystkie śmieci których chciałeś się pozbyć…

Skopiuj kontakty na kartę pamięci, potem zrób foramta i przywróć tylko kontakty.

oki rozumiem ale nie wiem jak zrobic to "przytrzymać przyciski *, zielona słuchawka, 3 i włączyć telefon " mam trzymac * potem słuchawka i 3 wszystko naraz ??

Złączono Posta : 28.08.2007 (Wto) 10:50

A ten tel mam jakies 2 miesiace i od nowisci tak miał te wszystkie problemy

Witam, polski lektro do noki e65(czytanie wiadomosci) jest dostępny. wystarczy wejsc w Menu->pobierz->sound modules. Tam jest lektor “MARTA POLISH” wystarczy go siagnąc i zainstalować. oczywiscie potrzebne jest polączene z int. Ja korzystam z Livebox. Aby działało nasze połączenie poprawnie w ustawieniach naszego Live box (w oknie przeglądarki int wpisujemy //192.168.1.1 domyslne hasło i login “admin” ) musimy wyłączyć sprawdzanie adresów MAC. Powinno działać mam nadzieje ze potraficie skonfigurowac punkt dostępu w telefonie :lol: . Plecam zainstalować sobie gg oraz skypa do telefonu no i oczywiscie zarejstrować sie u jegoś operatora VoIP (np. Gizmo) pozdr

czy karta wlan w noki e65 pozwala tylko na telefonowanie voip ? czy też na normalne kozystanie z internetu ???

da sie przy radiówce ustawic wlan

MOZNA NORMALNIE KORZYSTAĆ Z NETU TYLKO TRZEBA SIE PODPIĄC POD JAKAS SIEC BEZPRZEWODOWA (NP NEOSTRADA LIVEBOX)

czy komuś udało się podiąć e65 pod Liveboxa ? i Jak to zrobić ? Bo mi jakoś nie wychodzi. Wykrywam neo, wpisuje klucz WEB i nie mogę się podpiąć.

Złączono Posta : 04.09.2007 (Wto) 20:06