Nokia E66 vs ..?

Witajcie.

Piszę dziś do Was z zapytaniem. Jaki telefon ? Wstępnie nastawiłem się na Nokie E 66

Dlaczego ? Aparat 3,2 [może nie za dobry, ale mi wystarczy] , GPS, WiFi , Symbian [w końcu od czasu do czasu warto w coś pograć] itd.

Może doradzicie mi coś podobnego za sumę do 1300zł i najlepiej [niekoniecznie], aby było w RTV Euro AGD, gdyż tam właśnie zamierzam wziąć kilka sprzętów na raty do końca roku.

Chciałbym, aby tel miał podobne funkcje i rzecz jasna podobną cenę.

Pozdrawiam

Najlepszy jak na razie moim zdaniem jest E66, Lub N95;)

N95 8GB

SE P1i

SE W960i

HTC Touch Diamond

HTC TyTn 2

E71

E61i

jak mi się coś przypomni to dopiszę :slight_smile:

E 71

Szczerze powiedziawszy fajny, ale nie za bardzo mi się widzi mówiąc szczerze.

E66

Tak jak w przypadku E 71 :stuck_out_tongue:

HTC TyTn 2

No ciekawie, ciekawie. Niestety nie miałem z nim do czynienia nigdy, ale . . Mój próg finansowy przekracza. Co prawda na Allegro są takie tam wersje po tysiaka, ale głównie jestem za odbiorem własnym w sklepie. W salonie. Rozumiem, że będzie drożej, ale nie chce wtopy. Jeśli ktoś mi wystawi faktycznie porządną recenzje to wtedy dopiero będę myślał. :slight_smile:

HTC Touch Diamond

Wygląd dosyć oryginalny, że tak ujmę choć nie zbyt mi leży w guście. W dodatku cena :slight_smile:

SE W960i

Kompletnie nie . . Dlaczego ? Raz nie podoba mi się. 2. Nie chce “mjuzików”. 3. Do SE mam pewien dystans.

SE P1i

No właśnie jak to z nim. Ciekawie wygląda. Ale GPS? Słyszałem, że podobno słaby.

N95 8GB

Tutaj jestem nieco przychylny, ale czym się różni wersja 8GB od zwykłej i czy faktycznie jest dobry ?

Miło by mi było gdybyście także jakiś komentarz do tego dorzucili, gdyż większość z tych modeli co wymienił akurat klopas to znam, ale nie miałem z nimi do czynienia. Jak się faktycznie spisuje itd…

Pozdrawiam i dziękuje klopas_owi_

produkty ze stajni HTC mają tylko Windows Mobile… nie jest taki zły, ale mi do gustu nie przypadł… ale HTC TyTn 2 czy Touch Diamond są bardzo szybkie jak na fony z systemem :slight_smile:

SE P1i jest całkiem spoko :slight_smile: to taka uleposzona P990i tyle że mocno ulepszona :stuck_out_tongue: ma system Symbian UIQ który ma dotykowy ekran i bardziej mi się podoba niż WM :slight_smile:

znam właściciela tego fona i on w nim na nic nie narzeka :slight_smile:

co do N95 8GB…

różnice między “ósemką” a zwykłą są takie:

N95 8GB ma:

-większy wyświetlacz

-szybciej chodzi

-ma ochronny plastik na LCD

-podobno dłużej wytrzymuje na jednej baterii

-GPS jest dokładniejszy

-reszta to co w N95

ale ma jedną wadę…

cena spada bardzo szybko i jak będziesz chciał go sprzedać będzie kosztować o 1/2 mniej :stuck_out_tongue: (patrz z sytuacją z N73, po premierze kosztowała 1000zł z hakiem a teraz po 400zł i mniej są używki :slight_smile: )

No co raz bardziej zastanawiam się nad Nokią N95 wersją 8GB.

Powiedz mi tylko jeszcze jak tam z jakimiś grami czy cuś ? No fakt. Oczywiście ja zdaję sobie z tego sprawę, że to nie jest fon do grania, ale kto w czasie nużącej podróży nie lubi zagrać. :slight_smile:

N-Gage 2.0 (wszystkie tytuły)

port Quake

port Quake 2

port Wolf 3D :smiley:

emulatory GBA, GBC, NES, SNES, MAME i wiele innych

no i mniejsze gierki (masa tytułów)

to tylko kilka rzeczy :wink: