Nokia E7-00 czy coś z Androidem?

Witam,

Mam do wydania 700 zł na telefon. Moje wymagania:

  • minimum 4" ekran,

  • wyjście HDMI (ew. MHL),

  • microUSB z funkcją OTG,

  • opcjonalnie klawiatura,

E7 spełnia te wymagania, ale chcę wiedzieć czy dostanę coś sensownego z Androidem w tej cenie. Czy Samsung GT-i9023 oraz Samsung Galaxy Nexus GT-i9250 są warte swojej ceny?

OTG w Nexusie Galaxy nie działa OOTB. Trzeba wgrać zmodowany ROM.

Mam Nokie N8 czyli wlaściwie E7 bez klapki. Ma parę małych wad, ale poza tym jest to Nokia! Poki co nie ryzykowalbym z braniem Samsunga. Może wkrotce sie polepszy, ale poki co to moda, no i android czyli szpiegus. Boje sie jednak że kiedyś wszystkich nas to czeka… jesli mozesz jedź czym dłużej na normalnych systemach:)

Symbian jakby nie patrzeć to jedyny system który nie potrzebuje do działania internetu w takim stopniu jakim potrzebują WP i Android dlatego jeżeli nie lubisz telefonów “społecznościowych” które lubią się przy pierwszej lepszej okazji łączyć się z internetem to bierz Symbiana. E7-00 to solidny telefon w końcu następca serii “communicator”

@sunbeam96

Jeżeli kupię cokolwiek z Androidem to i tak będę musiał ROM zmienić.

@hałabała

Praktycznie każdy system szpieguje - szkoda, że Nokia już nie płaci za szpiegowanie w Symbianie.

@ szczepaniak5315

Jeżeli chodzi o funkcje społecznościowe to będę korzystał głównie z facebook’a (aplikacja fMobi) oraz E-Mail. YT rzadziej.

Miał ktoś styczność z systemowym klientem e-mail w S60v5 oraz S^Belle? Jakie są różnice między nimi?

Poczta na wczesnym Symbianie 3 miała blędy. W tej chwili działa już okej (Aktualizacja Belle)

OK, dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jestem już niemal pewien zakupu E7.

@JAro070 - Daj znać za jakis czas jak Ci sie ta E7 podoba

OK.