NOKIA E7-00 dziwne cyfry na ekranie

Witam.

Mam problem z Nokią E7.

Wczoraj wyłączyła się (padła bateria) ale ja już nie byłem na chodzie i nie chciało mi się jej podłączać do ładowania…

Rano wstałem, patrzę a obok USB miga dioda LED (no nic pewnie sygnalizuje rozładowanie się telefonu) to podłączam kabelek.

Telefon zawibrował, pojawiło się logo NOKIA i obok ikonka baterii ładowania… ALE. Obok ciut niżej pojawiły się jakieś niebieskie cyferki (no nic, naładuje się i pewnie znikną). Telefon się naładował, włączam go, ale cyferki nie znikają i co chwila pojawiają się inne liczby, wygląda to trochę jak licznik FPS… Oprócz tego podczas używania niektórych klawiszy funkcyjnych wyświetlają się w prawym górnym rogu dziwne komendy…

cvsaE.jpg

Kf03m.jpg

Musisz się udać do serwisu , jeden kolega z innego forum, też to miał ale po jakimś czasie zniknęło samo.Nic więcej nie napisał w temacie więc nie wiem czy sobie poradził z tym problemem.Na dzień dobry zrobił bym sobie kopie danych z telefonu , wykonał Hard Reset , jak by było git to bym obserwował dalej.Dwa jak by HR nie pomógł wgrał bym soft od nowa.A na początek to ja polecam poszukać coś na ten temat tutaj http://discussions.europe.nokia.com/. Jeżeli by nic nie pomogło no to do Nokia Care.