Nokia E7 nie łączy sie z wifi!

Wczoraj wieczorem kupiłem nowy telefon (Nokia E7) i mianowicie mam z nim taki problem że kiedy próbuje sie połączyć z wifi w domu to sieć zaczyna sie łączyć i przerywa przez co nie mam internetu w telefonie. Gdyby ktoś był chętny mi pomóc był bym bardzo wdzięczny :slight_smile:

Dodałeś adres MAC WiFi Nokii do listy dozwolonych w routerze? Jaki masz model routera?

Też mam ten telefon i router nic nie musiałem do routera.Ale gdzie nie gdzie trzeba tak zrobić jak pisze kolega Pablo55 , Napisz co masz za router.Czy sprawdzałeś z innymi sieciami Wi-Fi?Możesz spróbować tak Ustawienia-Łączność-Ustawienia-Sieci docelowe-Punkt dostępu i dodaj nowy punkt dostępu czyli twoją sieć Wi-Fi , wyszukiwanie zacznie się automatycznie,jak znajdzie wybierzesz i wpisujesz hasło, masz dodana sieć.Spróbuj się połączyć.

Witajcie,mam E7okolo 4 miesiecy i mam problem z pobraniem darmowych gier z OVI,istnieje mozliwosc pobrana tylko przez internet 3g a poprzez wi fi nie ma mozliwosci,sciaglem nowe OVI ,zaktualizowalem i dalej pobiera ale nie przez wi fi,w ustawieniach zmienilem na szukanie reczne,punkt dostepu wi fi i doleclowe wi fi i dalej nic,dzwonilem do serwisu nokia i za ich porada zaktualizowalem opogramowanie i dalej nic,wgralem nawet nowe oprogramowanie oczywiscie bez ustawien intrenetowych i robi sie to samo’’'samo wi fi mi dziala i lacze sie przez swojego routera i jest ok.ale sklep OVI nie dziala pezz wi fi jak i po podlaczeniu pod komputer(tzn wysyla link ktorego nie umiem otworzyc przez wi fi).zaowocowalo to tym ze pierwszy rachunek na 400stowki bo same polaczenia internetowe 320.w koncu sie wkurzylem i zablokowalem calkowicie siec WAP.moze znajdzie sie ktos kto to w koncu rozgryzie…pozdrawiam

Usuń wszystkie punkty dostępu do Internetu i skonfiguruj je na nowo. Ważne aby najpierw utworzyć punkt z ustawieniami twojego operatora.