Nokia E71 czy Htc Tytn II?

Koledzy powiedzcie mi który telefon wybrać ?? Nokie E71 czy HTC Tytn II ??

Czy można np na Noki wgrać nie Symbiana tylko Windowsa ?? Który ma lepszego GPS ??

Niestety nie mogę dojść do jakiegoś rozwiązania :// Jak na razie przekonuje mnie Nokia E71 tylko chciałbym się troszkę Was poradzić :))

Czekam na wasze opinię i z góry dziękuje ;))

Z tego co widzę to faktycznie w tym wypadku Nokia ma większe możliwości aczkolwiek HTC posiada Windowsa co dla jednych jest zaletą a innych wadą. GPSy w komórkach raczej stoją na podobnym poziomie więc tym raczej też nie da się rozstrzygnąć tego wyboru :slight_smile: Na plus HTC przemawia np wysuwana klawiatura qwerty która nie jest zawsze potrzebna a w noki masz ją zawsze “na wierzchu”. Myślę że lepiej będzie jak pokierujesz się tym, który telefon bardziej pasuje do Ciebie i który będzie się lepiej użytkować.

Gdybym to ja miał wybierać, zdecydowałbym się na HTC TyTN II, ponieważ ma większy wyświetlacz (Nokia E71: 2,36" ; HTC TyTN II: 2,8"), wygodniejszą w obsłudze klawiaturę qwerty, Windows Mobile 6, który ma większe możliwości niż Symbian, szybszy procesor (E71: 369MHz, TyTN II: 400MHz), no i ładniejszy wygląd.

nie

HTC, ponieważ dzięki Windows Mobile, aplikacje do nawigacji (pozostałe również) są o wiele bardziej rozbudowane i dokładniejsze niż te przeznaczone na symbiana. Możesz wgrać między innymi AutoMapę, która bije na głowę symbianowe aplikacje do nawigacji. Jeżeli chodzi o wbudowane odbiorniki GPS w tych urządzeniach, to zgadzam się z Fracha , jakościowo są na podobnym poziomie.

To mam rozumieć że np Automape nie wgram do Noki ?? ://

Niestety nie. Automapa jest przeznaczona na urządzenia z mobilną wersją Windowsa :wink:

hmm toszkę lipnie :// Bo chciałem już brać tą Nokie ale teraz mam znów problem :// Ehh…

Jeżeli zależy Ci na dobrej nawigacji, to lepszym wyborem będzie zakup HTC.

Hmm okej dziękuje Wam za info :))

oczywiście że HTC ! a jak nie to może toshiba g900 ?? !!

Na E71 jest przecież na przykład TomTom.

bierz tytn 2… większy ekranik i jest bardzo szybki… bez problemu na nim pójdzie np. THPS na WM

Hmm szukałem troszkę na necie, troszkę czytałem i jednak się zdecyduję na HTC :))

A czy gps z nokji e71 nie jest lepszy. Podobno łapie fixa nawet w domku w pare sekund. Ja osobiście popieram htc tytn II. Sam mam podobny dylemat co autor tematu. Jak sie czuje gps w htc?? Pisałem posty na forach wm jak i na forach dedykowanych symbianowi ale są tam opinie stronnicze. Jedni są do tyłu z telefonami z symbinem a drudzy do tyłu z telami z wm i nie mają porównania :frowning:

Ale do E71 można wgrać Tomtom :slight_smile:

no można, ale tak jak pisałem wcześniej, wersja na symbiana będzie bardziej uboższa graficznie i mniej dokładna. Aplikacje na Windows Mobile są bardziej rozbudowane, dodatkowo HTC ma większy wyświetlacz, dzięki czemu korzystanie z nawigacji podczas jazdy będzie napewno wygodniejsze.

mimo że jestem fanem symbiana brałbym tytana… i to nie do GPS :wink: bo tego nie potrzebuje :wink:

Jednak do mnie przemawia AutoMapa z nowych wersji :))

No to już wybór należy do kupującego :smiley:

A coś na temat tych esków wiecie ? ;>>