Nokia HS-20, AD-41 - co o tym sądzicie?

Witam, mam zamiar kupić zestaw słuchawkowy Nokia HS-20 z adapterem Nokia AD-41, co sądzicie o tych produktach. Czy są to dobre słuchawki zapytajnik.png

Adapter jest tragiczny. Jak noszę telefon w kieszeni to przy kucnięciu czy siadaniu odpina się od telefonu (N73). Adapter dostałem z telefonym więc jest to oryginalny produkt nokii a nie podróbka. Może trefna sztuka :slight_smile:

Jaki adapter warto kupić do tego telefonu?

Z tego co wyszukałem, adapter jest spoko tylko gorzej ze słuchawkami. Szkoda, że samego adaptera nie można kupić xD.png

Jak to do końca jest z tym zestawem, bo mam na niego chęć - nawet jeżeli chodzi o ten adapter

Ja mam AD-46 kupiony w sklepie nokii (ok.60-70 zł nie pamiętam dokładnie)

http://www.nokia.pl/link?cid=EDITORIAL_259683

Używałem go przede wszystkim do podpinania starych głośników creativa na działce :smiley: . Działa spoko. Co do adapterów wszelakich na złącze port-pop już tak mają, że czasem się wypinają. Taka konstrukcja. AD-46 siedzi sztywno, dopóki gniazdo w telefonie się nie wyrobi - podłączałem do 4-letniej N6230i - masakra: trzaski i zanikanie dźwięku przy każdym ruchu (no i niekompatybilna, tzn. nie działają na niej klawisze głośności i odbierania).

Co do słuchawek to żadne nokiowe (może oprócz tych po 400 zł) nie grzeszą jakością dźwięku.