Nokia - jaki model wybrać?

(Aliciadobra) #1

Witam,

szukam dla siebie nowego telefonu. Korzystam z Nokii i chetnie przy niej zostane. Obecnie mam stara, ale naprawde dobrze dzialajaca po przeszlo 3 latach uzywania Nokia 6610.

Teraz przymierzam sie do zakupu czegos nowszego :stuck_out_tongue: .

Interesuja mnie telefony z serii N. No i tu zaczyna sie problem..

Slyszalam rozne opinie o trzymaniu baterii przez te telefony. Szukam takiego aparatu, ktory przy typowym uzytkowaniu wytrzyma minimum 5-7 dni na zaladowanej baterii.

Ktory model jest najlepszy pod wzgledem oszczednosci w uzyciu baterii? :slight_smile:

(Bigkoras) #2

To kup 3310. :lol:

(system) #3

Rozumiem, ze jak wychodzisz z domu, to wracasz po tygodniu :stuck_out_tongue:

(boczi) #4

OT-y - KOSZ :evil:

Radzę uważać.

Złączono Posta : 3 Listopad 2007, 22:37:23

D.licja konkrety. Ile masz środków na telefon. Czego konkretnie potrzebujesz. Seria N to zbyt ogólne stwierdzenie.

(Sebos99) #5

Nie znajdziesz wśród serii N. W ogóle ciężko będzie przy nowych telefonach, żeby tyle bateria trzymała. Ogromne wyświetlacze popierają tyle energii, że trzy dni to góra :frowning:

(Bigkoras) #6

Dokładnie. A jak chcesz telefon ładować codziennie to polecam N80 i N95.

(Allegretto14) #7

He, Chcesz telefon co trzyma tydzien bateria z seri "N:" ?, sądzę ze teraz to nie możliwe , bo nokia się trochę zepsuła z bateriami...

Mam 6300, co dzien pod ładowarką...niestety.

(Bigkoras) #8

Moja 6630 wytrzymuje 7 dni bez ładowania przy normalnym użytkowaniu. Jeszcze N70 z dobrą ORYGINALNĄ (nie z allegro!) baterią tyle może wytrzymać. Bo ma tą samą baterie BL-5C.

(Niedzwiedz111) #9

a ja sie chciałem spytac czy ta nokia 6630 to muli troche czy nie?

słyszałem różne opinie...

(Bigkoras) #10

Jeśli potrafisz się obsługiwać Symbianem to nic nie muli.

Głównie to są opinie dzieciaków które kupują drogi telefon z Symbianem a nawet nie wiedzą co to jest Symbian...

(Niedzwiedz111) #11

a warto kupować używaną 6630 za ok 400 zł w dobrym stanie?

(Sebos99) #12

Cena zbyt przystępna nie jest, bo za 499 to chodzą nowe. Ale jako telefon to bez dwóch zdań polecam. Zresztą zawsze powtarzam, że jest to jeden z najlepszych telefonów jakie kiedykolwiek wyszły do sprzedaży :slight_smile:

(JarekMk) #13

Sam mam i polecam tą nokię - 6630. Może i duża ale na prawdę idealnie leży w dłoni... :slight_smile: