Nokia Lumia 520 Problem z ładowaniem

Witam

 

dzisiaj zauważyłem, że telefon przez zwykłą ładowarkę się nie ładuje. Spróbowałem kablem pod usb i tutaj nie ma problemu telefon normalnie się ładuje. Od czego to może być problem dopiero od dzisiaj telefon nie reaguje na zwykłą ładowarkę po podłączeniu nic nie pokazuje, a ładowarka cały czas zimna. Chciałem zaznaczyć, że wcześniej ładowałem nią Samsunga i dalej działała normalnie, ale wczoraj kolega przyniósł swojego BlackBerry bo nie ma do niego ładowarki podłączyłem pod swoją (takie samo wejście) i ładowałem ok.30 min i tel ani drgnął mówił że całkowicie padł to chwile potrwa po 1 h dalej ładowarka zimna a tel mu się nie naładował teraz sam mam problem naładować swój telefon ciekawe czy się coś nie wykrzywiło w ładowarce bo tel na pewno w porządku nie potrzebnie chciałem mu naładować tel swoją ładowarką -,-  Można jakoś taką ładowarkę naprawić na pewno tylko w końcówce coś musiało się wykrzywić.

Sprawdź czy daje prąd w ogóle na język albo miernikiem. Jeżeli końcówka to podłącz i ruszaj nią we wszystkie strony i obserwuj czy cos sie dzieje

Prąd daje tylko nie ładuje coś musiało się skrzywić i tel nie ładuje się.

Skrzywić? A cóż to za uszkodzenie? Skrzywic można drut . A nie ładowarkę. Kup nową ładowarkę i po kłopocie. 

Daje prąd a nie ładuje inna ładuje no cos krecisz

 zib3l-nie koniecznie kręci .Czasem sa przypadki ,ze ladowarka jest ok i na telefonie pokazuje ,ze bateria jest ładowna ale tak naprawde jej nie ładuje . Ale jeśli u niego inne ładowarki ładuja to oznacza,że on ma uszkodzoną ładowarke która mozna kupić za 25 do 30zl. :).I nie szukac dziury w calym.