Nokia Lumia 635, brak zawartości dysku po podłączeniu do komputera

Witam
Moja Nokia ostatnio przestała normalnie funkcjonować. Mianowicie nie mogę włączyć smsów, zadzwonić, ani otworzyć galerii, nawet przewijanie dotykiem nie działa tylko wraca do głównego pulpitu.
Pewnie najlepiej będzie zrobić twardy reset ale najpierw chciałem zgrać zdjęcia na komputer ale też nie mogę tego zrobić.
Po podłączeniu pokazuje się telefon, jest widoczny dysk, jego pojemność i ilość dostępnego miejsca ale jak do niego wchodzę pokazuje że folder jet pusty.
W ustawieniach mam włączoną transmisję USB.
W programie do odzyskiwania plików Ontrack EasyRecovery Professional nie widać tego dysku.
Czy ktoś wie jak to naprawić?
Czy po twardym resecie uda się odzyskać zdjęcia?

1

2

Po hard resecie już nic nie odzyskasz-telefon będzie jak z nowy ze sklepu,więc odradzam na tą chwilę hard reset.Video:https://www.youtube.com/watch?v=YgB4iezOQZw

Widziałem ten filmik.
Dysk jest częściowo zajęty a jak otwieram to pokazuje pusty folder.
Tak jak pokazałem na screenach :frowning:

Czy ty masz w jakiś sposób blokowany telefon(pin)?-być może to jest powodem że nic nie widać(foldery).Kolejnym powodem może być kabelek usb-niektóre są tylko do ładowania,nie mają dodatkowych przewodów do transmisji danych.Kolejny krok to czy instalowałeś sterowniki? i co to za system(pc).

Telefon nie ma blokady, kabelek USB oryginalny od Nokii 6220 classic.
Windows 10, Windows 7 i wszędzie to samo brak zawartości folderu.
Sterowniki automatycznie zostały zainstalowane.

Znalazłem podobny temat na Microsofcie ale nikt go nie zakończył klik

Nagrałem jeszcze filmik jak to wygląda w telefonie klik

Zainstaluj Windows Phone:http://download.microsoft.com/download/5/1/D/51D75C65-2D42-4506-8CDF-EC7DB290A663/WindowsPhone.exe i poczytaj:https://support.microsoft.com/pl-pl/help/11689/windows-phone-sync-your-windows-phon lub https://support.microsoft.com/pl-pl/products/windowsphone

Zdjęcia powinieneś mieć na Onedrive

Nadal nie udało mi się rozwiązać problemu. Nawet nie mogę odzyskać w żadnym programem plików bo po prostu nie widzi tel.
Czy wiecie jak zrobić by Windows nadawał literę dysku “urządzeniom przenośnym” takim jak aparat czy tel. Zauważyłem że jak podłącze aparat to również nie ma litery dysku i program do odzyskiwanie np. recuva po prostu nie widzi napędu. Może jakby się przypisać jakąś literę to udałby się coś odzyskać?