Nokia Lumia 710 i transfer plików

(Shaken) #1

Witam serdecznie,

znajomy posiada Nokię Lumia 710. Chce przenieść na nią wszystkie swoje dane ze starego telefonu (zdjęcia, dzwonki…).

Zainstalowałem aplikację Zune, automatycznie pobrałem sterowniki do telefonu. Niestety mam problem z transferem danych.

Albo nie potrafię obsługiwać aplikacji albo jest jakiś błąd. Może mi ktoś wytłumaczyć co należy zrobić?

Niby w tym programie mam pliki z komputera, ale nie z telefonu. Czy trzeba się gdzieś logować?

Pozdrawiam

i proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję.

(Kozza) #2

Dodawać możesz jedynie wideo, muzykę i fotki (zero dzwonków) Po pierwszej konfiguracji dodajesz swoje media do biblioteki (przeciągasz) A potem przeciągasz poszczególne rzeczy w ikonę telefonu poniżej (lewy dolny róg) Dostęp do zasobów telefonu masz z zakładki telefon pojawiającej się po podłączeniu i odblokowaniu telefonu.

(mktos) #3

Dzwonki też można, zasadniczo. Własne dzwonki dla Windows Phone to pliki MP3 o ustawionym gatunku muzyki “Ringtone” i długości ponizej ~39 sekund (i określonym rozmiarze), które też możesz przenieść jak każdą inną muzykę, ale pojawią się tylko do wyboru jako dzwonek.