Nokia Lumia 710 i transfer plików

Witam serdecznie,

znajomy posiada Nokię Lumia 710. Chce przenieść na nią wszystkie swoje dane ze starego telefonu (zdjęcia, dzwonki…).

Zainstalowałem aplikację Zune, automatycznie pobrałem sterowniki do telefonu. Niestety mam problem z transferem danych.

Albo nie potrafię obsługiwać aplikacji albo jest jakiś błąd. Może mi ktoś wytłumaczyć co należy zrobić?

Niby w tym programie mam pliki z komputera, ale nie z telefonu. Czy trzeba się gdzieś logować?

Pozdrawiam

i proszę o pomoc, za którą z góry dziękuję.

Dodawać możesz jedynie wideo, muzykę i fotki (zero dzwonków) Po pierwszej konfiguracji dodajesz swoje media do biblioteki (przeciągasz) A potem przeciągasz poszczególne rzeczy w ikonę telefonu poniżej (lewy dolny róg) Dostęp do zasobów telefonu masz z zakładki telefon pojawiającej się po podłączeniu i odblokowaniu telefonu.

Dzwonki też można, zasadniczo. Własne dzwonki dla Windows Phone to pliki MP3 o ustawionym gatunku muzyki “Ringtone” i długości ponizej ~39 sekund (i określonym rozmiarze), które też możesz przenieść jak każdą inną muzykę, ale pojawią się tylko do wyboru jako dzwonek.