Nokia Lumia 720 - rozbity ekran, co robić dalej?

(Majkel26) #1

Jakieś 2 miesiące temu wziąłem na abonament w Orange Nokie Lumię 720. Dzisiaj telefon niefortunnie wypadł mi z kieszeni i spadł ekranem do dołu. Szkło Gorilla Glass II rozbiło się. Oczywiście dotyk działa. Pytanie do Was to jak postępować dalej. Iść do salonu Orange ??

(tifoso) #2

Chyba nie myślisz, że załatwisz to jako naprawę gwarancyjną?

(Pablo79) #3

No raczej ci nie naprawią tego w ramach tzw. naprawy gwarancyjnej.

(rubin714p) #4

Wymiana. Radze od razu kupić orginał.Ostatnio wymieniałem w Lumii 610.Kupiłem za 80zl. Po 1,5 tygodnia przychodzi klient z reklamacją ,że przestaje działać dotyk. Wymieniłem kolejny też podróbka. Pochodził 10minut i koniec. Wstawiam kolejna podróbe i po kilku minutach koniec. Więc kupiłem orginał za 210zl i pięknie śmiga.:)Twoja usterka to "usterka mechaniczna powstała z winy użytkownika"nie podlega naprawie gwarancyjnej.

(StarterX4) #5

jak chcesz naprawić fona to udaj się do orange, ugadaj to z nimi… bo za darmo naprawy nie będzie skoro “z twojej winy”, nie musiałeś telefonu brać ze sobą w tym czasie albo trzymać go akurat w tej kieszeni.

(Dimatheus) #6

StarterX4 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Obrazek - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować usunięciem posta i stosowną nagrodą regulaminową.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(rubin714p) #7

StarterX4-co ugadywać z Orange? Oni odeślą telefon do servisu autoryzowanego .Wiesz ile taka naprawa tam kosztuje? W tym telefonie chyba dotyk jest klejony z wyświetlaczem cena jest duża nawet na hurtownii http://magboss.pl/articles.php?cid=1166.