Nokia Lumia 720 - rozbity ekran, co robić dalej?

Jakieś 2 miesiące temu wziąłem na abonament w Orange Nokie Lumię 720. Dzisiaj telefon niefortunnie wypadł mi z kieszeni i spadł ekranem do dołu. Szkło Gorilla Glass II rozbiło się. Oczywiście dotyk działa. Pytanie do Was to jak postępować dalej. Iść do salonu Orange ??

Chyba nie myślisz, że załatwisz to jako naprawę gwarancyjną?

No raczej ci nie naprawią tego w ramach tzw. naprawy gwarancyjnej.

Wymiana. Radze od razu kupić orginał.Ostatnio wymieniałem w Lumii 610.Kupiłem za 80zl. Po 1,5 tygodnia przychodzi klient z reklamacją ,że przestaje działać dotyk. Wymieniłem kolejny też podróbka. Pochodził 10minut i koniec. Wstawiam kolejna podróbe i po kilku minutach koniec. Więc kupiłem orginał za 210zl i pięknie śmiga.:)Twoja usterka to "usterka mechaniczna powstała z winy użytkownika"nie podlega naprawie gwarancyjnej.

jak chcesz naprawić fona to udaj się do orange, ugadaj to z nimi… bo za darmo naprawy nie będzie skoro “z twojej winy”, nie musiałeś telefonu brać ze sobą w tym czasie albo trzymać go akurat w tej kieszeni.

StarterX4 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Obrazek - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować usunięciem posta i stosowną nagrodą regulaminową.

Pozdrawiam,

Dimatheus

StarterX4-co ugadywać z Orange? Oni odeślą telefon do servisu autoryzowanego .Wiesz ile taka naprawa tam kosztuje? W tym telefonie chyba dotyk jest klejony z wyświetlaczem cena jest duża nawet na hurtownii http://magboss.pl/articles.php?cid=1166.