Nokia Lumia 820 szumy na ekranie po włączeniu aparatu

Cześć,

Mam drobny problem z telefonem Nokia Lumia 820 albo po prostu jestem przewrażliwiony.

Dlatego też mam pytanie do posiadaczy w/w telefonu, czy u was również po włączeniu aparatu, przed zrobieniem zdjęcia (bez różnicy czy przednią kamerką czy tylną) na ekranie widać tak jakby lekkie szumy, coś ala falujące paski na ekranie? Nie wiem nawet jak to dokładnie określić a nie mam nic pod ręką aby zrobić zdjęcie.

Czy takie zachowanie jest normalne czy występuje tylko u mnie? Dodam że zdjęcia wychodzą poprawnie, martwi mnie tylko ten lekki defekt.

Zanim pośpieszę się z serwisem chciałbym wiedzieć czy to faktycznie wada/ usterka urządzenia czy tylko ja jestem przewrażliwiony.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

rgabrysiak

Falujących pasków na ekranie nie ma, zwykłe szumy aparatu.

W pewnych warunkach oświetleniowych (ciemno, tylko jedna działąjaca moja tania lampa LED) faktycznie na ekranie latały falujące pasy jaśniejszego ekranu, ale tutaj to była wina czułości aparatu i niedoskonałości lampki.

Cześć,

Dziękuję za informację, wchodzi na to że jestem przewrażliwiony. Ale tak to jest jak się ma w rękach nowe urządzenie.

W dobrych warunkach oświetleniowych żadnych “dodatkowych” efektów na ekranie nie widać, dopiero przy gorszym oświetleniu.

Poobserwuję jeszcze zachowanie telefonu i jak będę miał do niego jakieś zastrzeżenia to pomyślę co dalej zrobić.