Nokia Multimedia Player brak obrazu

W zasadzie mało korzystam z tego programu, ale dziś zrzucałam trochę plików video z komórki na komputer, przy okazji uaktualniłam oprogramowanie Nokia PC Suite i zdziwiłam się, że nie mogę odtworzyć tych filmów, jedynie słyszę głos. Odinstalowałam PC Suite, stare kodeki ( K-lite Mega Codec Pack), wszystko zainstalowałam na nowo, w najnowszych wersjach i dalej filmy odtwarzają sie np. przez Media Player Classic, a w Nokia Multimedia Player zamiast obrazu mam latające paski i nie mam pomysłu co jest tego powodem.

Na moje oko brak kodeka video #-o ,odinstaluj,przeczyść rejestr,restart,nowa instalacja,restart,i teraz spróbuj.

P.S Jaka wersja NMP?

post-4942-13856533689525_thumb.jpg

Instalowałam na nowo K-Lite Codec Pack 3.6.5.0, wersja PC Suite 6.85.14.1, NMP - w wersji 1.1, jeszcze nie zdarzyło się, żeby z tą paczką kodeków coś nie chodziło.

zainstaluj sobie inny odtawarzacz plików 3GP, na googlach powinne być

Dziwne, a sprawdź czy otworzysz to Qick Time-mem jest w pakiecie K-lite CodecPack.

Nie chodzi mi o inny odtwarzacz, jak napisałam Media Player Classic odtwarza te pliki. Chodzi mi o przyczynę takiego stanu, po prostu chciałabym wiedzieć dlaczego tak się dzieje. Nie cierpię jak coś nie dziala jak powinno i to wszystko. Opisałam problem, bo może akurat ktoś miał też taki sam i mógłby pomóc w rozwiązaniu.

zainstaluj kodeki ACE mega codecs pack…

ale najpierw odinstaluj k-lite…

u mnie pomogło :slight_smile:

Mam ten sam problem. Przed chwila zainstalowalam Nokia PC Suite i chcialam obejrzec nagrane filmy, ale niestety nie udalo sie. Nie wiem, co mam zrobic. Co ta sa kodeki? Prosze pomozcie.