Nokia n 95 podłaczenie do kompa

czy w noki n95 sa potrzebne sterwoniki aby podlaczyc ja do kompa ?? bo gdy ja podłacze przez usb do moj windows nie rozpoznaje urzadzniea (xp)

PC Suite wystarczy czy tez nie ??

Nie sterowniki nie są potrzebne, a pytanko wyskakuje błąd tak?

a na fonie podczas podłaczanie wyskakuje ci sposób podłaczenia daj transfer danych i ok wtedy komp ci znajdzie urzadzenei

tak nierozpoznano urzadzenie usb…

tak zrobiłem tak samo mam w k800i naciskam transfer danych i w k800i jest ok a w noki bald…

A masz karte pamięci

jest jeszcze opcja własnie dla tego programu pc suite i tez nic nie działa ;/ a sterwoniki gdzie sciagne z neta do n95 ??

po co mi karta jak to jest 8gb n95 :slight_smile: wiec nie potrzebuje

umnnie to normalnei działa wiec nie wiem dlaczego masz taki kłopot nie ma sterów do enki

teraz gdy podlacze kablem i naciskam transfer danych wyswietla mi sie taka informacja

‘‘nie mozna uaktywnic trybu przesylania danych. pamięć masowajest używana prze inna aplikacje’’

co to zaczy cos w opcjach ??

może masz tapete ustawioną z jakiegos pliku ja tak miałem tylko ten plik był na karcie pamięci

mam biały ekaran to chyba zadnej tapety nie ma …

Zainstaluj PC Suite 7 stery są w pakiecie. Szukaj na stronie NOKII

PC Suite 7 mam i nic to nie dało poszukam sterwoników…

Nokia PC Suite zawiera w sobie potrzebne strowniki i instalując ten pakiet takie stery zostaną wpakowane w system , nie ma innych sterów pod nokie.

nic nie działa sterwoniki sa a gdy wlaczam tryb transfer pliku to jest komunikat ‘‘nie mozna uaktywnic trybu przesylania danych. pamięć masowajest używana prze inna aplikacje’’ a gdy chce przez program pc suite to na PC jets informacja że nie rozpoznaje urzadzniea (xp) i nie moge dojsc do tego to jest ustwaione w telefonie ze korzysta za pamiecie masowej wiadomosci juz przestawilem i nie wiem co jeszcze ;/ format ale co wtedy czy wszystkie aplikacje zostana usuniete bede musiał cos instalować na nowo ?? jeśli tak to co ?