Nokia n70 - Cięcie się gier


(Grzesio Pesio) #1

Siemka !!

Jak w temacie :confused: nie które gry tną mi się albo bardzo długo wczytują np. Real football 2008, a u kumpla na k550i normalnie chodzą, pozatym czy da się kontrast w nokii n70 zmienic zeby były żywsze kolory ?


(Grzesio Pesio) #2

nie mam w ogólnych personalizacji... za to jest ust.telefonu -> wyswietlacz

ale tam mozna tylko podswietlenie a nie kontrast...


(system) #3

Spróbuj zaktualizować symbiana może coś pomoże.


(Grzesio Pesio) #4

jak próbuje tym programikiem z Nokia.pl to mi pisze ze mam aktualną wersje...


(Ziomek Zemsty) #5

Przecież Symbian to oprogramowanie . Musi się zacinać!


(klopas) #6

nie instaluj gier java... one się mogą ciąć... ściągaj tylko gry na symbiana a najlepiej z n-gage przystosowanych do n70... są dużo lepsze od tych z java :wink:

zajmują od 20mb do 50mb ale warto... mają długą fabułę i są ciekawe...


(Ziomek Zemsty) #7

A po co komu w ogóle grać ta fonie w takie gry, jak np> cs, call of duty, NFS. To są gry na komputer, a telefony, to tylko gadżet na oś takiego.

Skąd bierzecie gry na telefon? Ściągacie z neta- wgrywacie, czy wysyłacie SMSA, tracicie kase i przysyłają wam jakiegoś badziewiaka? (Ja tak miałem! 10,98 za NFS carbon i przeszedłem go w 15 minut. Szok!


(klopas) #8

ja nie gram w gry java bo one są słabe... gry z n-gage są o wiele lepsze... masa tytułów i można w nie grać całe dnie :wink:

na n-gage są takie gry jak THPS, CoD, Pandemonium, Splinter Cell (widok jak w kompie, nie 2d), asphalt 2 (wersja na ngage jest bardzo długa i potrzebowałbyś kilku dni na zrobienie 100%... lepszej ściganki nie ma na żaden telefon...) i masa innych


(Ziomek Zemsty) #9

A znajdę Gran Turismo na mój telefon? ( Sony Ericsson K810i ) [-o<