Nokia n70 - Cięcie się gier

Siemka !!

Jak w temacie :confused: nie które gry tną mi się albo bardzo długo wczytują np. Real football 2008, a u kumpla na k550i normalnie chodzą, pozatym czy da się kontrast w nokii n70 zmienic zeby były żywsze kolory ?

nie mam w ogólnych personalizacji… za to jest ust.telefonu -> wyswietlacz

ale tam mozna tylko podswietlenie a nie kontrast…

Spróbuj zaktualizować symbiana może coś pomoże.

jak próbuje tym programikiem z Nokia.pl to mi pisze ze mam aktualną wersje…

Przecież Symbian to oprogramowanie . Musi się zacinać!

nie instaluj gier java… one się mogą ciąć… ściągaj tylko gry na symbiana a najlepiej z n-gage przystosowanych do n70… są dużo lepsze od tych z java :wink:

zajmują od 20mb do 50mb ale warto… mają długą fabułę i są ciekawe…

A po co komu w ogóle grać ta fonie w takie gry, jak np> cs, call of duty, NFS. To są gry na komputer, a telefony, to tylko gadżet na oś takiego.

Skąd bierzecie gry na telefon? Ściągacie z neta- wgrywacie, czy wysyłacie SMSA, tracicie kase i przysyłają wam jakiegoś badziewiaka? (Ja tak miałem! 10,98 za NFS carbon i przeszedłem go w 15 minut. Szok!

ja nie gram w gry java bo one są słabe… gry z n-gage są o wiele lepsze… masa tytułów i można w nie grać całe dnie :wink:

na n-gage są takie gry jak THPS, CoD, Pandemonium, Splinter Cell (widok jak w kompie, nie 2d), asphalt 2 (wersja na ngage jest bardzo długa i potrzebowałbyś kilku dni na zrobienie 100%… lepszej ściganki nie ma na żaden telefon…) i masa innych

A znajdę Gran Turismo na mój telefon? ( Sony Ericsson K810i ) ![-o<