Nokia N70 czy Se K800i?

Cześć !!

Mam Drobny Problem Z Wybraniem Telefonu.

Mam Do Wyboru Nokie N70 , Se K800i

I Jeszcze Jedno Chce Wiedzieć ktory Tel Ma Lepszy Aparat.

Z Gory Wielkie Dzieki

:smiley: :slight_smile:

K800i jest bezkonkurencyjny i ma wyświetlacz wyższej rozdzielczości K810i ma aparat 3.2MPX robi niesamowite fotki

:roll:

Rafal_bli

K800i porównuje się raczej z n73, a nie N70… Napisz na czym ci zależy w telefonie.

Dużym plusem N70 jest Symbian. Wiele dodatkowych programów które można wgrać do telefonu.

Jestem wielkim zwolennikiem Symbiana, ale w tej sytuacji mimo wszystko brałbym k800i.

a DUZYM MINUSEM kazdego telefonu Serii N jest symbian. bo sie wiecha i wiecha i jeszcze raz wiecha

Jak nie umiesz korzystać to się ‘wiecha’.

dokładnie. to jest wielki plus na korzyść n70- system operacyjny. za to jeśli zależy ci na lepszych fotkach, bierz SE ma jeden z najlepszych na rynku aparatów. n70 jest już troszke przestarzałym telefonikiem i jakbyś miał brać cos z n series to chyba lepiej dopłacić i wziąć n73. bo z tych akurat konkretnych dwóch telefonów wziąłbym k800i mimo, że nie jestem zwolennikiem sony ericssona :stuck_out_tongue:

Prosty wybór… K800i Nie ma co porównywać tych dwóch telefonów. Zacznijmy od tego, ze K800i ma bezkonkurencyjny aparat 3.2MPx z Cyber-Shotem, N70 2.0MPx co prawda ma 20x zoom cyfrowy, ale 16x w K800i w zupełności wystarcza. Kolejnym plusem na korzyść Sony’iaka jest jego wyświetlacz, większy, bardziej przejrzysty i bardziej czytelny (sytuacja: dwór, 38*C, żar z nieba, słońce grzeje, a na wyśwetlaczu K800i wszystko czytelne i wyraźne :smiley: ) SE ma więcej wbudowanej pamięci bo 64MB przy czym N70 tylko 22MB, ale to raczej żaden kłopot tylko taka wzmianka bo przecież są karty pamięci. Hmmm plusem a zarazem dla niektórych minusem Nokii serii N jest Symbian. Niektórym działa powoli, a innym wolno. Nie wypowiem się głębiej na ten temat bo nie miałem telefonu z Symbianem. Teraz mam tytułowego K800i i powiem tak, że co prawda nie ma symbiana, ale menu działa bardzo szybko mimo, że cała moja karta pamięci jest zapchana muzyką, grami i obrazkami. Polecam K800i :slight_smile:

też miałem taki wybór albo n70 albo k800i i wybrałem n70 i nie żałuje , ma większe możliwości niż k800i , który się nudzi po miesiącu bo nic na nim nie zrobisz ciekawego … a na symbianie masz emulator game boya , nawigacje można wrzucic itd , a do k800i co mozna wrzucic ?? marną gre java , ale zgadzam się ma lepszy aparat , wyswietlacz to nie wiem bo n70 ma większy ale chyba gorsza rozdziałka … , zresztą n70 z wyglądu jest efektowniejszy … szczególnie czarna odmiana …

N70 symbian aparat tez spoko chyba ma blutu nowej genaracji

aparat włąsnie słaby ma … k750i robiła lepsze fotki niestety

N70

Choć ma symbiana który nieco zwalnia działanie telefonu, to przynajmniej jest solidny. A z SE przywitasz serwis po pierwszych 4-5 miesiącach użytkowania.

i se szybko sie dzojstick psuje

Ale wy pierdoły wypisujecie :roll: Pewnie nie mieliście K800i i K750i w ręku żeby pisać, że się joy psuje. Miałem K750i rok i ani razu nie był w serwisie, a joy jak pracował tak pracuje. Teraz mam K800i juz od około 2 miechów i też nic się nie psuje. Wiem, że dwa miechy na sprawdzenie czy coś z telefonem jest nie tak to mało czasu, ale wiem, że SE robi dobre telefony, solidne, wytrzymałe a przede wszystkim funkcjonalne.

W K800i jak i innych nowszych telefonach SE również można mieć emulator Game Boy’a :smiley:

emulator n gage , game boy i gba , można mieć TYLKO jak masz symbiana no a k800i nie ma … ja miałem k750i to solidny telefon ale mnie się znudził … dlatego zakupiłem n70

Zeby bylo multimedialny i miajacy nowe fjane funkcji :slight_smile: