Nokia N70 Music Edition - za i przeciw

Witam. Chcę abyście się wypowiedzieli na temat tego modelu telefonu:) Będę wdzięczny za opinie na temat użytkowania, wad, zalet i spostrzeżeń.

soft czasami się przywiesza, czego winą jest zaawansowany odtwarzacz mp3, jednak muza gra świetnie :slight_smile: znacznie lepiej od np 5200 czy SE z serii W << tam jest słaby bass >>

za - dobra jakość dźwięku, dobrze zbudowany odtwarzacz

przeciw- słaby aparat i jak kolega wyżej powiedział czasami, szczególnie z dużą ilością muzyki na pokładzie tnie się

to jest symbian i można skorzystać z innego alternatywnego odtwarzacza , za najwiekszą wade tego tela uwarzam pop-port który przy częstym wyjmowaniu i wkładaniu kabla po pewnym czasie przestaje prawidłowo działać (wyrabiają sie styki) można zastosować przejściówke na mini jacka tyle tylko że przy pozostawianiu wpietej tej przejsciówki tel traci na desingu.

Dzięki:) Czekam na kolejne komentarze…:slight_smile:

Racja - pop-port to jest utrapienie na maxa. Kupiłem tel. 2dni i rozwaliłem XD. Tera mi się znowu psuje :confused: chyba sprzedam n70 ME bo to /cenzura/ jest xD

PS. To moja obiektywna opinia.

Wady Soft po tygodniu zaczyna szwankować , telefon lubi się wieszć

Zalety dobry dzwięk ,aparat

w którym z W jest słaby może w w850i jeszcze powiesz??

Zwykła N70, czy też N70 ME to i tak złom. Ceglasty i wogóle, N70 to “muzyczność” ma tylko w nazwie, ponieważ gra słabo. Także polecam wziąść inny muzyczny telefon. Pozdrawiam.