Nokia N73 muli czy nie?

A co sądzicie o 6110. :?:

Nie dołuj mnie…

czyli sądzicie że żadnej noki? Myślałem też nad se k800i

Ja miałem nokie, z SE nie ma co porównywać. Mam k800i - miód. Gdyby nie brak walkmana - byłbym w niebie…

Sony Ericsson W902 oprócz 5mega, to nokia ma więcej opcji i ma większy wyświetlacz, ja za se nie przepadam wole cos ze symbianem można więcej rzeczy sobie porobić niż na zwykłym telefonie, sam się przekonałem na własnej skórze wszyscy mi polecali właśnie telefon ze symbianem, i faktycznie to prawda, może jest tam jakiś wolniejszy ale ja tego nie widze ale komu to przeszkadza :smiley:

Każdy woli cos innego

:wink: :wink:

rafal_033 , przestań pisać posty pod postem. Otrzymujesz ostrzeżenie.

Boshe… kolejny :x .

Mam Nokię N73 ME i owszem - czasami muli, ale w grach?! Ten twój “kolega” musiał trafić na jakiś wadliwy model, albo inna ■■■■■■■, bo nie chce mi się wierzyć w to, co napisałeś :confused:

Moja Nokia sprawuje się bardzo dobrze - zarówno w aplikacjach, grach itd. Trzeba jedynie pamiętać, że w tym telefonie aby zamknąć aplikację należy to zrobić wciskając Opcje->Wyjście. Naciśnięcie czerwonej słuchawki tylko ją “minimalizuje”, a ona dalej zajmuje pamięć ram. Ogółem wszystko zależy też od tego ile rzeczy wrzucasz na fona - jeżeli będziesz co chwile coś instalować, a potem usuwać, to wiadome jest, że w końcu zacznie mulić.