Nokia N73 muli czy nie?

Chciałbym wziąść sobie w plusie nokie N73 na umowę na dwa lata. Za telefon musiałbym zapłacić 519zł. Ale czytając opinie na różnych forach więcej osób pisze że ten telefon muli, więc już sam nie wiem co mam zrobić. Może ma ktoś ten telefon i napisał by swoje odczucia? Proszę o pomoc !!

Wiesz szczerze mowiac nie wiem , brat ma Nokie E51 i narzeka na nia ze muli, ja miałem Nokie 6630 i tez muliło ten telefon . Mam wrażenie za tel na symbianie tak ma. Ale tego na 100% nie powiem, bym musiał przetestować wiecej modeli ze symbianem. W tej chwili korzystam z Nokii 6280 i nie narzekam na nia.

Każdy telefon z Symbianem z czasem zaczyna mulić . To jest system operacyjny , jak windowsa dłuuuugo nie formatujesz też zamula.

:smiley: :smiley: Siemka ja mam tą nokie n73 i jest super mi nie muli, w plusie jest za drogo, ja w ziołem nokie n73 w play za 50zł abonament i zapłaciłem tylko za niego 99zł i do końca roku mam darmo abonament na dwa lata, w plusie jest drogi ten telefon w play teraz się opłaca bo jest tani i ma fajne telefony i, nie narzekam na niego i no on stop się nim bawie i ani razu mnie nie za wiódł zdjęcia fajne wychodzą, ja osobiście polecam fajny telefonik :smiley:

mp-3 ladnie gra w stereo :smiley: jak sie ustawi to jest ruznica :smiley:

:wink: mati.m92 bierz spokojnie nokie n73, ja ją mam i nie narzekam nie muli, trzeba się nim dobrze obsługiwać :wink:

a masz jakieś programy zainstalowane? masz jakąś karte pamięci?

a jostick jak się sprawuje?

karte mam 2gb chodzi dobrze, a programy miałem zainstalowane, instaluje po bawie się troche i kasuje :smiley: :smiley:

na jostick nie nazekam chodzi miodzio :smiley: :smiley: nie zacina sie :wink: :wink:

Kolega ma n73 :slight_smile: I usilnie próbuje ją sprzedać po ‘promocyjnej cenie’. Ma ją od kwietnia, kupił telefon nowy, jakąś kartę miał w tym :stuck_out_tongue: Tak, zamula :slight_smile: Szczególnie przy grach - P. opowiadał, że już kilka raz chciał nim rzucić :wink: Przykładowe: gra w jakąś piłkę nożną, prawie końcówka meczu, a tu totalna zawiecha :smiley: A teraz spadł mu z łóżka piętrowego, 2m? Ekranik się potłukł i do wymiany :] Co do dźwięku - jest ok. Zdjęcia - barwy średnio nasycone, w dzień są ok, wieczorem lub przy słabym świetle jednak lepiej przestawić się na cyfrówkę :wink: Moja rada: unikajcie telefonów z symbianem :wink: I będzie wszystko ok :slight_smile:

mi gry i programy chodzą dobrze nie zacinały mi się, telefony są do dzwonienia wysyłania sms i ewentualnie do zabawy zależy jaki :wink: :wink: a nie do zucania itp.

SE weź jakiś, najlepiej W902, bez symbiana :smiley:

Post 1

w telefonach można sobie tam jakieś zdjęcie zrobić jak się nie przy sobie cyfrowki a do robienia prawdziwych zdjęć przydaje się cyfrowka wiadomo chyba nie :wink: :wink:

Post II

w tej nokia ladnie gra i w stereo a nie w mono noi ma leprzy aparat co można sobie co nieco pstryknąć ja wole nokie n73 fajny jest i duzy wiadomo ze sie ma telefon i nie jest cięszki, anie jak jakies male cienkie telefony

Może z dźwiękiem rafal_033 masz rację, a jakość aparatu niekoniecznie zależy tylko od megapikseli… a z grubością to tylko własne preferencje…

na telefonie słuchałbym muzy, oglądał jakies filmiki pisał smsy i dzwonił, a instalowanie programów odpada bo mi nie potrzebne żadne programy na telefonie ;]

to po co Ci symbian ? W testach wygrywają telefony ze zwykłym softem z SE…

ale mi sie podoba bardzo ta nokia :slight_smile:

I Post

ja mowie że mi tam jak na razie pasuje telefonik i nigdy mnie nie zawiódł fajny jest :slight_smile: :), ale każdy ma swoje zdanie. Ja polecam ten telefonik

II Post

mati.m92 to bierz ją zdjęcia ci wyśle pod wieczór, pomyśl, zastanów się, czy go brać czy nie :slight_smile: :slight_smile: naprawdę telefonik jest super :wink: :wink:

http://www.centrumse.pl/index.php?optio … 0&Itemid=1