Nokia N73 Music Edition . Czy ma ZOOM OPTYCZNY?

Nokia N73 Music Edition Czy Ten Telefon ma zoom optyczny (3x) Jedni mówią że ME ma optyczny , a drudzy inaczej .

JAK W KOŃCU Z TYM APARATEM JEST ??

Prosze o odp . najlepiej użytkowników dokładnie Noki N73 Music Edition.

ma

chłopie poczytaj testy i właściwości w necie a nie tworzysz tak głupi post! Oczywiście, że nie ma zooma optycznego! N93 ma zoom optyczny. Pozdrawiam i współczuje!

ma

boże skąd sie takie coś bierze, oczywiście że nie ma.

http://gsmlab.pl/nokia/Nokia-N73-Music-Edition

prosze link jak byk pisze że ma zoom optyczny. Masz ją chociaż?

djrupin Miałem tą nokię 3 dni, tylko dlatego tak długo bo nie udało mi się jej szybciej sprzedać, taka poracha że szok!! Sony Ericsson K750i robi nieporównywalnie lepsze zdjęcia, i mp3 też odtwarza lepiej i głośniej

głupoty piszą. mam ten telefon i nie ma zooma optycznego.

heezootoo Jeżeli w tym telefonie jest zoom optyczny to współczuje nokii tym bardziej

hahahahaahahha no to właśnie widze jak ją miałeś hahahahaha

Zooma optycznego nie ma. a jeśli uważasz, że k750i ma lepszy aparat to widać że kiedykolwiek miałeś tą nokie. nie gadaj takich głupot bo śmiać mi się chce! co najwyżej pod względem aparatu może się równać k800i.

racja k750 też zapewne w ręce nie miał widziałeś kiedykolwiek zdjecia na zoomie z niego? No chyba nie

heezootoo A czy ja mówiłem o zdjęciach z zoomem? Zrób tą cudaczną nokią zdjęcie w nocy przy zapalonej tylko jakiejść lampce i wrzuć na forum to się razem pośmiejemy, badziew. Pozatym mi chodzi o jakość zdjęcia a nie o to że się możesz pochwalić że masz zdjęcie w rozdziałce ponad 2000

:shock: powiem tak człowieku jesteś przykry. A telefonów nie używa się do zdjęć nocnych;]

szymszejdi za bardzo się w głowe udeżyłeś albo mama cie biła po głowie, może dlatego takie głupoty piszesz. pewnie używasz siemensa c25 i piszesz, żeby pisać, troche nudny jesteś. ile robisz tych zdjęć w nocy, co ty w dzień śpisz a wnocy wstajesz by robić zdjęcia? to masz bardzo nudne życie. seria “k” faktycznie może mieć lepsze lampy błyskowe, ale obiektywy ma napewno gorsze. a k750i to już przestażały telefon i zdjęcia robi o wiele gorsze od n73, k800 i wielu wielu innych, pozdrawiam i polecam kupno nowego telefonu.

Prawda jest taka że od K750 zdjęcia wychodzą lepsze juz na 6630!! (Jednostka przysłony f/3,2) Tylko pseudo znawca oczywiście wie lepiej i nie spojrzy do dokumentacji technicznej :x

Nokia N73 posiada jeden z lepszych dostępnych aparatów. Stabilizacja obrazu, reakcja na poziom oświetlenia, optyka Carl Zeiss mówią sama za siebie. Oczywiście K800 i CyberShot też nie pozostawią wiele do życzenia, ale K750 no comment………

SzymSzejdi nie przesadzaj, jak chcesz robić zdjęcia w ekstremalnych warunkach to kup cyfrówkę, przy kiepskim oświetleniu nawet niektóre tańsze cyfrówki sobie nie radzą.

z n73 aparatem jedynie może się rónać n80,n93,k800 i d900. K750 śmiech na sali i na 100% nie ma lepszej lampy byłyskowej k750 od noki bo SE ma latarke a nie lampę :slight_smile: a k800 to racja ma

heezootoo dokładnie k750 to ściema na maxa! a ten szymszejdi gada głupoty bo mu się w domu nudzi. on nawet k750 nigdy w ręku nie miał, chyba że w sklepie mu pokazali :slight_smile: i teraz gra znawce :smiley:

powiedzmy 3 lata temu to był telefon z aparatem first class ale teraz. 2MPix i autofocus to standard