Nokia N73 Music Edition

Proszę was o wypisanie wad i zalet tego telefonu.

Np. czy klawisze dobrze działają jak sprawuje sie joystick czy sie wiesza itp.

oraz ile GB może mieć do niego karta pamięci żeby się nie zacinał przy korzystaniu. :slight_smile:

Z góry dziękuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

MINUSY:

-Marne zdjęcia nocą (to co prawda nie cyfrówka no ale nawet mój w810i robi lepsze zdjęcia w nocy oczywiście)

-Tel czasem może zamulić (sporadycznie ale jednak czasem mu się zdarzy)

-Przeciętna jakość muzyki (cicho na głośnikach i raczej płasko w słuchawkach nie dot. Music Edition)

-Joystick (nie chodzi mi tu o jakość tylko o komfort użytkowania)

Plusy:

wszystko inne :stuck_out_tongue: ( a serio to nie chce mi się tego wypisywać)

Ogólnie telefon najlepszy w przedziale cenowym do jakichś może nawet 600zł :wink:

Za ile go kupujesz jeśli można zapytać?

Co do GB karty, to nie bój się o to 2GB nie zaszkodzi. Z resztą mulenie zależy od tego w jaki sposób zarządzasz telefonem, ile masz aplikacji, gier, programów itp. na fonie. A szczegółowo to od tego ile procesów działa w tle.

Ja biorę ten telefon w sieci Play i właśnie wydaje mi się on tam najlepszy tylko ze martwie sie teraz troche o ten joystick bo ten tel musi te 2 lata wytrzymac :stuck_out_tongue: a po ciaglym uzytkowaniu i noszeniu w kieszeni moze sie czesto psuc mialam juz raz SE k500i no i wlasnie po roku gdzies no moze mniej zaczal sie psuc i sie moglam nic zrobic na telu bo nie dzialal

  1. Nie prawda ;D Nokie maja świetne aparaty(Carl Zeiss), do tego lampa błyskowa ;D Zrobiłem kilka zdjęć moja n73me i wyszło ładnie ;D jak na telefon

  2. Symbian to symbian, każdy trochę muli

3.Nie wiem jak jest z zwykła n73 ale w me jakość dźwięku jest świetna ;D Do tego 2 głośniki stereo ;D W życiu nie słyszałem głośniejszego fona

4.N73 nie jest najnowszym modelem, kiedyś robiono telefony tylko z joystikami

Życzę powodzenia w jego zdobyciu bo już go prawie nigdzie nie ma. Ostatnio brat brał abonament i też chciał ten telefon, ale w najbliższych salonach go już nie było. Ostatnio to go nawet już przez neta nie można kupić więc będzie ciężko… :frowning:

Ad.1

Nie wiesz co piszesz. Porównaj sobie zdjęcia z K800i. W dzień zdjęcia równie dobre, ale przy słabszym oświetleniu SE wychodzi na prowadzenie.

Ad.2

o tym pisałem

Ad.3

Potwierdzenie punktu 1, że nie masz porównania do innych fonów. Masz głośniki stereo, ale w810i potrafi przekrzyczeć ten telefon posiadając tylko jeden.

Ad.4

bzdura totalna