Nokia n73 , strasznie zamula . Co zrobić

Nokia n73 , strasznie zamula . Co zrobić macie jakies pomysły , czy przeinstalować tego symbiana bo chyba w niej jest , ale nie jestem pewien ?? :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

Jest to Symbian 9.1 czyli Series 60 3rd Edition.Spokojnie szukaj softu i wgraj sobie od nowa.Najlepiej ten sam który masz teraz, gdy będzie muliło nadal wgrasz nowszy.

A podałbyś może z jakiej strony , jak sprawdzić jaką mam wersje , jak to zainstalować i wogole ?? I np czy strace wszystkie zdjęcia z telefonu itp ??

Witam!

Na początku możesz spróbować zrobić Master reset kodem *#7370# powinno pomóc, ale jeśli nie będzie znaczącej różnicy to tylko wgranie czystego soft’u od nowa.

A jak coś to skąd go pobrać i jak wgrać ??

Zobacz Tutaj

To jest norma tam jest taki sam procek jak w E50. Te telefony tak wolno działają to normalne

Gdy chce zresetować tym kodem to wyskakuje mi prośba o kod blokady , co to za kod moj pin nie pasuje ???

spróbuj 0000 albo 1234.

zobacz też 12345

Dokładnie tak jak mówi ramirez1. Ten kod to standardowy kod nokii 12345. Po przywróceniu tym kodem ustawień, telefon wraca do fabrycznego stanu.

No zadziałał ! Narazie jest git jak coś to tego symbiana wgram jak by dalej zamulał dzięki !

On ma słabszy procek od E50. Jedyne co możesz zrobić to to co ja - upchnąć za 10 zł. Reset I nowy soft nic nie dał.

A rzeczywiście ciut słabszy…to wole nie wiedzieć jak N73 pracuje…niby seria multimedialna ale tak naprawde nawet divxa nie odtworzymy tylko trzeba kombinować z rozdzielczością …

Symbian ma to do siebie że się przycina. Dopiero na procesorach 400 Mhz i lepszych chodzi lepiej, dlatego jjeśli jesteś zwolennikiem tegobsystemu to poszukaj jakąś Nokię z lepszymi. parametrami.

Lubie tego fona bo jest niezniszczalny , już tyle przeszedł , 3 razy wymiana ekranu :stuck_out_tongue: Ale jest git a telefonu używam tylko do rozmów i sms nie potrzeba mi lepszego !!

To wystarczy Nokia z wg mnie lepszym i szybszym S40.