Nokia n73 , strasznie zamula . Co zrobić

(Psembol) #1

Nokia n73 , strasznie zamula . Co zrobić macie jakies pomysły , czy przeinstalować tego symbiana bo chyba w niej jest , ale nie jestem pewien ?? :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

(Ramirez1) #2

Jest to Symbian 9.1 czyli Series 60 3rd Edition.Spokojnie szukaj softu i wgraj sobie od nowa.Najlepiej ten sam który masz teraz, gdy będzie muliło nadal wgrasz nowszy.

(Psembol) #3

A podałbyś może z jakiej strony , jak sprawdzić jaką mam wersje , jak to zainstalować i wogole ?? I np czy strace wszystkie zdjęcia z telefonu itp ??

(apik) #4

Witam!

Na początku możesz spróbować zrobić Master reset kodem *#7370# powinno pomóc, ale jeśli nie będzie znaczącej różnicy to tylko wgranie czystego soft'u od nowa.

(Psembol) #5

A jak coś to skąd go pobrać i jak wgrać ??

(Ramirez1) #6

Zobacz Tutaj

(Slodziakpila) #7

To jest norma tam jest taki sam procek jak w E50. Te telefony tak wolno działają to normalne

(Psembol) #8

Gdy chce zresetować tym kodem to wyskakuje mi prośba o kod blokady , co to za kod moj pin nie pasuje ????

(Ctr) #9

spróbuj 0000 albo 1234.

(Ramirez1) #10

zobacz też 12345

(apik) #11

Dokładnie tak jak mówi ramirez1. Ten kod to standardowy kod nokii 12345. Po przywróceniu tym kodem ustawień, telefon wraca do fabrycznego stanu.

(Psembol) #12

No zadziałał ! Narazie jest git jak coś to tego symbiana wgram jak by dalej zamulał dzięki !

(ra-v) #13

On ma słabszy procek od E50. Jedyne co możesz zrobić to to co ja - upchnąć za 10 zł. Reset I nowy soft nic nie dał.

(Slodziakpila) #14

A rzeczywiście ciut słabszy..to wole nie wiedzieć jak N73 pracuje...niby seria multimedialna ale tak naprawde nawet divxa nie odtworzymy tylko trzeba kombinować z rozdzielczością ..

(ra-v) #15

Symbian ma to do siebie że się przycina. Dopiero na procesorach 400 Mhz i lepszych chodzi lepiej, dlatego jjeśli jesteś zwolennikiem tegobsystemu to poszukaj jakąś Nokię z lepszymi. parametrami.

(Psembol) #16

Lubie tego fona bo jest niezniszczalny , już tyle przeszedł , 3 razy wymiana ekranu :stuck_out_tongue: Ale jest git a telefonu używam tylko do rozmów i sms nie potrzeba mi lepszego !!

(ra-v) #17

To wystarczy Nokia z wg mnie lepszym i szybszym S40.